सामाजिक संञ्जालमा हंगामा मचाउने यी ब्यक्ति को हुन् ??


रोचक

काठमाडौं । फोटोमा देखिने यी ब्यक्ति कतिको लागि नयाँ हुन सक्छन् । तर यी ब्यक्तिले अहिले सोशल साईटमा अागो लगाएका छन् । तर अहिले फोटोसप एक्सपर्टहरु यी ब्यक्तिको सक्कली फोटोमा कहाँ सन्तुष्ट हुन्थेर । उनिहरुले एक कदम अगाडि बढेर यो फोटोलाई विभिन्न हास्यास्पद फोटोमा परिणत गरेका छन् ।

यो ब्यक्तिको ढुङ्गामा कलात्मक पोज सहित खिचेको फोटो भाईरल भएको थियो । हेर्दा हेर्दै यो फोटो सामाजिक सञ्जाल भरी फैलिएको थियो । यो फोटोमा कमेन्ट गर्दै कतिले यस्तो पोजमा फोटो खिच्न नसक्ने मोडल हुन सक्दैन सम्म भन्न भ्याए । कतिले उनको यो फोटोलाई स्पेजमा पठाएको बनाए भने कतिले उनलाई बहुबली बनाउन पनि भ्याए । तर अहिलेसम्म यी ब्यक्ति को हुन् भन्ने बारे थाह हुन सकेको छैन । यी ब्यक्तिको अहिले अर्को फोटो पनि अाएको छ जुन बिस्तारै भाईरल भईरहेको छ । अब हामी तपाईंलाई फोटोसपको माध्यमबाट यी ब्यक्तिको फोटोको बिगार्दै बनाईएका रमाइलो फोटोहरु देखाउदैछौ ।