चौथो अभ्यास खेलमा नेपाललाई २१६ रनको लक्ष्य


Featured, क्रिकेट

काठमाडौ । आईसीसी विश्व क्रिकेट लिग च्याम्पियसिप अन्तर्गत हङकङ बिरुद्ध हुने खेलको तयारीका लागि भारत भ्रमणमा रहेको नेपाली क्रिकेट टिमले अहिले चौथो अभ्यास खेल खेलिरहेको छ । सेन्टर फर स्पोर्ट्स साईन्स बिरुद्ध टस हारेर नेपाली टिमले पहिले बलिङ गरेको थियो । बलियो नेपाली बलिङ बिरुद्ध सिएसएसले पहिले ब्याटिङ गर्दै निर्धारित ५० अोभरमा अल अाउट हुँदै २१५ रन बनाएको छ । उसका लागि विलकिङ्स भिक्टरले सर्वाधिक ७४ रन बनाए । ८९ बलको सामना गरेका उनले ९ चौकन र १ छक्का प्रहार गरेका थिए । त्यस्तै अोपनर अनन्तले ४५ रन बनाए ।

यो पनि हेर्नुस् : यी हुन् नेपालको बद्नाम गर्न दुष्प्रचार गर्ने विदेशी आमा-छोरा, यस्तो रहेछ नेपाली महिलाले लखेट्नुको कारण

 

नेपालको लागि सुशन भारीले ३ करण केशी र सन्दिप लामिछानेले २/२ र सागर पुन र सोमपाल कामीले समान १/१ विकेट लिए । नौं ओभर बलिङ गरेका शुशनले एक मेडन ओभर सहित २६ रन दिएका थिए । नेपालले अहिले जवाफी ब्याटिङ गरिरहेको छ । नेपालले आगामी अक्टवबर १३ र १५ हङकङसँग उसैको मैदानमा खेल्दैछ। 

यस्तो छ टिम : पारस खड्का, ज्ञानेन्द्र मल्ल, शरद भेषावाकर, सुशील कँडेल , ललित सिंह भण्डारी, सन्दिप लामिछाने, आरिफ शेख, सुशन भारी सागर पुन, दिपेन्द्र सिंह ऐरी, बसन्त रेग्मी, करण केसी, विनोद भण्डारी, सोमपाल कामी | यो खेलको ताजा अवस्थामा यस्तो छ 

Nepal: 19/0 in 5 Over
Paras 12
Sagar 6