हेर्नुस् नेपाल अाईडलबाट आज को आउट हुन्छ? अाइडलको भोटिङ नतिजा बाहिरियो


Featured, मनोरन्जन

काठमाडौं । नेपाल अाईडलबाट अाज को अाउट हुन्छ त ? कसले कति भोट पाए त? अाज हामी तपाईंलाई एक्क्लुसिब रुपमा जानकारी दिने छौ । एपिवन टेलिभिजनमा प्रसारण भईरहेको नेपाल अाईडलमा अब मात्र ८ जना प्रतियोगि हरु बाकी छन् र अाज १ जना अाउट हुदैछन् । यसअघि गाला राउण्डबाट सबैभन्दा सुरुमा राहुल बिस्वास त्यसपछि मेनुका पौडेल केन्जल मेहर श्रेष्ठ र सन्धया जोशी अाउट भईसकेका छन् । हिजो प्रसारण भएको नेपाल अाईडलको एपिसोडमा सबैले पुराना नेपाली गित हरु गाएका थिए ।

हिजो जजको रुपमा चर्चित गायक प्रेमध्व प्रधान पनि उपश्थित हुनु भएको थियो । हिजो प्रतियोगिले गित मात्र गाएनन् अाफ्नो साथी प्रतियोगिको पोल पनि खोलेका थिए । हिजो सबैभन्दा राम्रो प्रस्तुति भने बुद्ध लामाले दिएका थिए । जसले जजबाट गितार पनि उपहार पाएका थिए । हेर्नुहोस् भिडियो