भारतिय बलरको रेकर्ड तोडेको भन्दै यसरी गरे भारतिय मिडियाले नेपाली चेलिको तारिफ ( शक्दो शेयर गरौ )


Featured, क्रिकेट

काठमाडौं : जारी साग क्रिकेट प्रतियोगितामा नेपाली क्रिकेट खेलाडी अञ्जली चन्दले कीर्तिमान कायम गरेपछि भारतीय मिडियामा ठूलो चर्चा पाएकी छिन् । भारतका अधिकांश मिडियाले अञ्जली चन्दले बिना कुनै रन दिएर ६ विकेट लिँदै अन्तर्राष्ट्रिय रेकर्ड कायम राखेको भन्दै प्रशंसा गरेका हुन् ।

टी–२० मा यो आजसम्मकै सर्वश्रेष्ठ प्रदर्शन हो । पुरुषमा भारतका दीपक चाहरले बंगलादेश विरुद्धको खेलमा ७ रन दिएर ६ विकेट लिएका थिए । यसमा एउटा ह्याट्रिक पनि रहेको थियो । अञ्जलीले भने माल्दिभ्सविरुद्धको खेलमा १३ बल खर्च गर्दै ६ विकेट लिएकी थिइन । आउट हुने खेलाडी कसैले पनि खाता खोल्न सकेनन् । उनले अन्तिम तीन वबलमा ह्याट्रिक लिन सफल भएकी थिइन ।

उनले मलेसियाकै बलर मास एलिसाको रेकर्ड समेत तोडेकी छिन् । एलिसाले यसैवर्ष जनवरीमा चीनविरुद्धको खेलमा ३ रन दिएर ६ विकेट लिएकी थिइन ।