भारतिय टिममा फर्किए जसप्रित बुमराह तर धोनी टिममा परेनन् ! को को परे ? हेर्नुस
काठमाण्डौ : श्रीलंकाविरुद्धको टी–२० र अस्ट्रेलियाविरुद्धको एकदिवसीय सिरिजका लागि भारतीय क्रिकेट टिमको घोषणा भएको छ । भारतीय टिममा तीव्र गतिका बलर जसप्रीत बुमराह पनि छन् । कम्मरको चोटको कारण टिमबाहिर रहँदै आएका बुमराह चोटमुक्त हुँदै लामो समयपछि टिममा फर्किएका हुन् ।

यस्तै भारतले श्रीलंकाविरुद्धको टी–२० सिरिजका लागि रोहित शर्मालाई आराम दिएको छ । भारतले जनवरी ५ देखि १० सम्म श्रीलंकासँग तीन खेलको टी–२०सिरिज खेल्नेछ भने जनवरी १४ देखि १९ सम्म अस्ट्रेलियासँग तीन खेलको एकदिवसीय सिरिज खेल्नेछ ।

एक दिवसीय टिमः

विराट कोहली (कप्तान), रोहित शर्मा (उपकप्तान), शिखर धवन, केएल राहुल, श्रेयस अय्यर, मनीष पाण्डेय, केदार जाधव, रिषभ पन्त, शिवम दुबे, रविन्द्र जडेजा, युजवेंद्र चहल, कुलदीप यादव, नवदीप सैनी, शार्दुल ठाकुर, जसप्रीत बुमराह र मोहम्मद शमी ।

यस्तो छ टी–२० टिमः

विराट कोहली (कप्तान), शिखर धवन, केएल राहुल, श्रेयस अय्यर, मनीष पाण्डेय, सन्जु स्यामसन, रिषभ पन्त, शिवम दुबे, युजवेंद्र चहल, कुलदीप यादव, रविन्द्र जडेजा, शार्दुल ठाकुर, नवदीप सैनी, जसप्रीत बुमराह र वसिङटन सुन्दर ।

पिपीएल : अंक तालिकाकाे पुछारमा रहेकाे पाेखरासँगै धनगढी पनि बाहिरियाे

कास्कीको पर्यटकीय नगरी पोखरामा जारी पोखरा प्रिमियर लिग क्रिकेटको दोस्रो संस्करणमा धनगढी एक्सपर्ट र पोखरा राइनोज प्रतियोगिताबाट बाहिरिएका छन् । पोखराले पाँच खेलमा एउटामा मात्र जित हात पार्न सक्याे र अङ्क तालिकाको पुछारमा रह्यो । धनगढीले दुई खेलमा जित निकाले पनि अङ्क तालिकाको चौथो स्थानमा रहेसँगै प्रतियोगिताबाटै बाहिरिएको हो ।

पहिलो स्थानमा रहेको चितवन राइनोज र तेस्रो स्थानमा रहेको काठमाडौँ गोल्डेन्सले आज लिग चरणको आफ्नो अन्तिम खेल खेल्दैछन् । चितवन अहिलेसम्म अपराजित रहेको छ । आठ अङ्कसहित ऊ शीर्षस्थानमा छ । पारस खड्का नेतृत्वको चितवनको ध्यान फाइनल खेल्नेमा मात्र छ ।

ज्ञानेन्द्र मल्लले नेतृत्व गरेको काठमाडौँ विजयी भए उसको प्लेअफमा पुग्ने सम्भावना जीवितै रहनेछ । पराजित भयो भने विराटनगर र बुटवलबीचको खेलको नतिजा कुर्नुपर्ने छ । प्रतियोगिताको शीर्षटोलीले उपाधि जित्नका लागि शनिबार खेल्नेछ । दोस्रो र तेस्रो स्थानमा रहने टोलीले फाइनल प्रवेशका लागि बिहीबार इलिमिनेटर खेल खेल्नेछ ।

पोखरा प्रिमियर लिगको उपाधि विजेता टाेलीले रु २७ लाख पुरस्कार पाउनेछ । उपविजेताले रु १० लाख प्राप्त गर्नेछ । क्विन्स इभेन्ट म्यानेजमेन्ट प्रालिको आयोजनामा शुरु भएको प्रतियोगिता पुस १२ गते सकिनेछ । प्रतियोगितमा विराटनगर टाइटन्स, पोखरा पल्टन, बुटवल ब्लास्टर्स, चितवन राइनोज, काठमाडौँ गोल्डेन्स वारीयर्स र धनगढी एक्सपर्ट सहभागी छन् । प्रतियोगिताको म्यान अफ दि सिरिज, उत्कृष्ट ब्याट्म्यान र उत्कृष्ट बलरले टिभिएस मोटरसाइकल पाउनेछन् । यस्तै मोस्ट भ्यालुएवल खेलाडीले रु एक लाख तथा उदीयमान खेलाडीले रु ५० हजार पुरस्कार पाउनेछन् ।

Comments

comments