सोचे जस्तो सफल भएन सलमान खानको दबंग ३ , दुई सय करोड कमाउन धौ धौ
काठमाडौं । २०१९ को अन्त्यमा दर्शकमाझ रिलिजमा आएको ‘दबंग–३’ले बक्स अफिसमा नयाँ रेकर्ड कायम गर्छ भन्ने सबैले आँकलन गरेका थिए । तर, फिल्मले बक्स अफिसमा सोचे अनुरुप कलेक्शन गर्न सकिरहेको छैन ।

सुपरस्टार सलमान खानको पछिल्लो अन्य फिल्महरु सुल्तान, बजरंगी भाइजान, टाइगर जिन्दा है लगाएतको तुलनामा प्रदर्शनरत ‘दबंग–३’ले बक्स अफिसमा कलेक्शन गर्न सकेरहेको छैन । ‘दबंग–३’को लेटेस्ट आँकडालाई नियाल्दा बक्स अफिसमा २०० करोडको क्लब पार गर्न मुस्किलनै देखिन्छ ।

बलिउड हंगामाका अनुसार ‘दबंग–३’ले १० दिनमा १३१.३८ करोडको बक्स अफिस कलेक्शन गरिसकेको छ । फिल्मले अझैँ पनि मुम्बई, दिल्ली र युपी सर्किटमा राम्रो व्यापार गरिरहेको छ । फिल्मको कमाई पहिलो साताको तुलनामा निरन्तर ओरालो लागेको छ । अर्को फिल्म गुड न्यूज रिलिजमा आएपछि ‘दबंग–३’को व्यापारमा निकै गिरावट आएको छ ।

प्रदर्शनरत दबंग–३ र गुड न्यूज दुवैले सकारात्मक प्रतिक्रिया पाएका छन् । १० जनवरीबाट अभिनेत्री दीपिका पादुकोणको छपाक र अजय देवगनको तानाजी : द अनसंग वाँरियर रिलिजमा आउँदैछन् ।

Comments

comments