फेसबुकले ल्यायो नयाँ ‘केयर रियाक्सश’ ! तपाईंकोमा आएन भने यसरी ल्याउनुस्


प्रविधि

एजेन्सी – सामाजिक सञ्जाल फेसबुकले केही दिनयता “केयर” नाम दिएर नयाँ रियाक्सन ल्याएको छ । विश्व नै लकडाउनको विषम परिस्थितिमा रहेको बेला केही नयाँ अनुभव दिने उद्देश्यले यो रियाक्सन अपडेट गरेको फेसबुकले बताएको छ । फेसबुकले फेसबुक पोस्ट तथा म्यासेन्जरको म्यासेजमा समेत यो रियाक्सन प्रयोग गर्न मिलने बताएको छ ।

प्रायः धेरै मानिसको फेसबुक अकाउन्टमा केयर रियाक्सन अपडेट भएता पनि केहीको अकाउन्टमा अझै हुन बाँकी छ । अर्थात् कसैले यो नयाँ रियाक्सन प्रयोग गर्न पाइरहेका छैनन् ।

यदी तपाईले केयर इमोजी पाउनु भएन भने यो उपाय अपनाउन सक्नुहुनेछः-

१. कुनै फेसबुक पोस्ट हेर्नुहोस् २. लाइक गर्ने अप्सनमा एकछिन होल्ड गर्ने यत्ति गर्दा भिन्न खालका भाव जनाउने ६ वटा रियाक्सन देखिनेछन् त्यसमध्ये लभ सिग्नलमा अंगालो मारेको इमोजी नै केयर रियाक्सन हो ।

यदि यति गर्दा तपाईले केयर रियाक्सन पाउनु भएन भने फेसबुक अफडेट गरेर सजिलै पाउन सक्नुहुनेछ ।

यस्ता सपनाहरु देखिएमा कसैलाई पनि नसुनाउनुहोला

हरेक व्यक्तिले सुतेको समयमा सपना देख्नु एक सामान्य कुरा हो। हरेक दिन हामीले देखेको सपनाले हाम्रो जीवनमा ठूलो प्रभाव पार्ने गर्छ। प्राय मान्छेहरुले निन्द्राबाट बिउझिंदा आफूले देखेका सपनाहरु बिर्सिने गर्छन। त्यसैले उनीहरुलाई सपनामा देखेका कुराहरुले जीवनमा पारेको असरबारे थाहा हुँदैन।तिष शास्त्रका अनुसार हरेक सपनको केही अर्थ रहने गर्छ र यसले कुनैपनि व्यक्तिको भविष्यको संकेत गर्ने गर्छ।

प्राय मान्छेहरु रातको समय मा देखेको सपना विहान उठ्नासाथ आफ्ना परिवारका अन्य सदस्यलाई सुनाउने गर्छन। यसरी आफूले देखेका सपना सुनाउने गर्दा क हुन्छ ? यदि आफूले देखेका केही अचम्मलाग्दा सपनाहरु निन्द्राबाट बिउँझिने बितिकै अरुलाई सुनाउने गर्दा तपाईलाई त्यस सपनाको फल प्राप्त नहुने साथै यसले तपाईको जीवनमा पर्ने प्रभाव घट्दै जान्छ। आज हामी तपाईहरुलाई यस्ता केही पाँच वटा सपनाको बारेमा बताउन जाँदै छौँ जुन तपाईले अन्य व्यक्तिहरुलाई सुनाऊनु भएमा तपाईको जीवनमा यसबाट हुने प्रभाव कम हुँदै जाने गर्छ।

१.आफूलाई मृ’त अवस्थामा देख्नु भएमा :यदि तपाईले निन्द्राको समयमा आफैलाई मृ’त अवस्थामा देख्नुभएमा धेरै डर लाग्न सक्ने भएपनि अन्यन्त शुभ हुने गर्छ। यो सपनाको अर्थ तपाईका जीवनमा आइपरेका हरेक समस्याहरुको अन्त्य हुँदै जानेछन्।२. हराभरा बगैंचा र रुखमा फल लागेको देखेमा :यदि सपनामा तपाईको घर वरिपरि वा नजिक कतै सुन्दर बगैंचा साथै कुनै रुखमा फल लागेको देख्नु धेरै शुभ मान्ने मान्ने गरिन्छ। यो सपनाको अर्थ तपाईले जीवनमा चाहे जति खुशी प्राप्त गर्न सक्नुहुन्छ र आउने दिनहरुमा आर्थिक रुपले सम्पन्न हुने योग रहने छ।

३. सानो माछा देख्नु भएमा :माछालाई देवताको प्रतिक समेत मान्ने गरिन्छ। यदि सपनामा सानो माछा पकाएको वा खाएको देख्नुभएमा यसको मतलब तपाईलाई आकस्मिक धन लाभ हुनुको साथै सुख प्राप्ति हुने गर्छ।

४. साँप देख्नु भएमा :सपनामा साँप देख्दा जो कोहि डराउने गर्छन वा घृणा गर्न सक्छन तर यसरी सुतेको समयमा साँप देख्नु अन्यन्तै शुभ मान्ने गरिन्छ। यदि तपाईलाई साँपले लखेटेको ,घेरेको वा टोकेको देख्नु भएमा यो जान्नुहोस् कि तपाईको जीवनमा ठूलो मान-सम्मान,धन प्राप्त गर्नुका साथै तपाईका हरेक कदम प्रगति उन्मुख हुनेछन्।

५. बलिरहेको दियोको साथमा भगवान प्रकट भएको देख्नु भएमा :तपाईले निन्द्रामा यस्तो सपना देख्नु धेरै शुभ हुने गर्छ। यसरी सपनामा बलिरहेको दियो देख्नु भएमा तपाईको जीवनमा नँया-नँया अवसरहरु प्राप्त हुँदै जानेछन र यसको साथमा कुनै देव देवता प्रकट भएको देख्नुभएमा तपाईको जीवनमा ठूलो सफलता मिल्नुको साथै सधैंब खुशीयाली छाउन सक्छ।