आमाको फोटो राखेर भाबुक स्टाटस लेख्दै अस्ताए सुशान्त


मनोरन्जन

काठमाडौं । सुशान्त सिंह राजपुतले केही दिनअगाडी सामाजिक सञ्जालमा आमाको तस्विर राखेका छन् ।१ हप्ता अगाडी इष्टामा उनले आमाको तस्विरसहितको एक पोष्ट गरेका थिए । त्यसपछि उनको इष्टामा केही नयाँ अपडेट गरिएको छैन । यो नै उनको अन्तिम स्टाटस हो ।

टाइम्स अफ इन्डियाको अनलाइन संस्करणमा प्रकाशित भएको समाचार अनुसार मुम्बइमा रहेको आफ्नै निवासमा उनले आ त्मह त्या गरेका हुन् ।इमरान खान, ऋषी कपुर वाजिद खान लगायतको नि,ध,नले स्तव्ध बनेको बलिउड थप शोकमा डु,बे,को छ । उनी ३४ वर्षका मात्र थिए । जी टिभीको लोकप्रिय टेलिचलचित्र पवित्र रिश्ताबाट उदाएका राजपुतले सन् २०१३ मा ‘काइपोचे’ फिल्मबाट बलिउडमा डेब्यु गरेका हुन् । । पछिल्लो समयमा उनका फिल्महरुले निकै हिट भएका थिए ।

युवाहरुमाझ राजपुत एक सफल अभिनेताका रुपमा परिचित छन् ।६ वर्षसम्म सहकर्मी अंकिता लोखन्डेसँग उनी रेलेसनसिपमा रहेका थिए । तर यी दुईको जोडी सन् २०१६ मा छुट्टिएको थियो ।

उनको निधनको कारण डिप्रे सनको भएको बताइएको छ तर पोष्टमार्टम नभएसम्म आधिकारिक रुपमा भने पुष्टि हुन सकेको छैन ।५ दिनअघी उनको पूर्व म्यानेजरले पनि सु साइड गरेका थए । त्यस घटनाले सुसान्त विक्षिप्त भएको बताइएको छ ।अभिनेता लकडाउनको बेला एक्लै बस्दै थिए । प्रहरी उनको अपार्टमेन्ट पुगेको छ तर आ त्मह त्याको कारण भने खुलेको छैन।

भारतयी सञ्चार माध्यमले जनाएअनुसार उनी केहि दिन देखि अस्वस्थ महसुस गरिरहेका थिए ।३४ वर्षीय राजपुतले पछिल्लो समय ‘केदारनाथ’ फिल्ममा अभिनय गरेका थिए । राजपुतले भारतीय क्रिकेट टिमका पूर्वकप्तान महेन्द्रसिंह धोनीको वायोपिकमा मुख्य भूमिका निभाएका थिए।