सन्दीप लामिछानेको कोरोना रिपाेर्ट नेगेटिभ, सीपीएल खेल्न भोलि ट्रिनिडाड जाँदै


क्रिकेट

काठमाडौं, साउन १४ : नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टिमका युवा लेग स्पिनर सन्दीप लामिछानेको कोरोना रिपोर्ट नेगेटिभ आएको छ। सानेपास्थित स्टार अस्पतालमा गरिएको परीक्षणमा कोरोना नेगेटिभ देखिएको उनका सहयोगी रमन सिवाकोटीले जानकारी दिए।

सिजनको क्यारेवियन प्रिमियर लिग (सिपिएल) खेल्न जानुअघि सन्दीपले कोरोनाको परीक्षण गराएका हुन्। सिपिएल खेल्न जान आफ्नो देशमा कोरोना नलागेको प्रमाण देखाउनुपर्छ। सोही अनुसार सन्दीपले मंगलबार परीक्षण गराएका थिए। सिपिएलका लागि सन्दीप बिहीबार कोरियन एयरको चार्टर्ड विमानबाट ट्रिनिडाड एन्ड टोबागो जाँदैछन्।

ट्रिनिडाड पुगेलगत्तै उनी दुई साताको क्वारेन्टिनमा बस्नेछन्। यो बीचमा उनको दुईपटक कोरोना परीक्षण गर्नुपर्छ। दुबै नतिजा नेगेटिभ आए मात्र उनी खेल्न पाउनेछन्। सन्दीप यस सिजनको सिपिएलका लागि जमैका तल्लावाहजमा अनुबन्धित छन्। उनलाई जमैकाले एक लाख ३० हजार अमेरिकी डलर (एक करोड ५६ लाख रूपैयाँ)मा अनुबन्ध गरेको हो।

उनी उक्त टिमको मार्की खेलाडी हुन्। सन्दीपले यसअघि पहिलो र दोस्रो संस्करणको सिपिएल खेलिसकेका छन्। सिपिएल आगामी भदौ २ गतेदेखि भदौ २५ गतेसम्म चल्ने छ।