पूजा शर्माले माफी नदिएपछि , फेरि बोले पत्रकार प्रकाश सुवेदी ( भिडियो हेर्नुस )


मनोरन्जन

काठमाडौं : यतिबेला नेपाली फिल्मनगरिमा नायिका पूजा शर्मा र रंग पत्रकार प्रकाश सुवेदी बिचको विवाद चर्किँदै गएको छ । गत बिहिवार एपिवान टेलिभिजनबाट प्रसारण रजतपट कार्यक्रममा नायिकाहरु प्रति लक्षित गर्दै विवादित अभिव्यक्ति दिएपछि पत्रकार सुवेदी विवादमा मुछिएका हुन् ।

यसै बिषयमा नायिका पूजा शर्माले चलचित्र संघ , प्रेस काउन्सिल लगायत सम्बन्धित ठाउँमा उजुरी दिएपछि विवाद झनै चर्चिएको अनुमान लगाउन सकिन्छ । यसै प्रकरणमा पत्रकार सुवेदीले आइतबार राति भिडियो मार्फत नै माफि पनि मागिसकेका छन् ।

तर, पत्रकार सुवेदीको माफीलाई नायिका शर्माले स्विकार गर्न नसक्ने र थप कारबाहीको पहल गर्ने मिडियामा बताएकी छिन् । नायिका पूजा शर्माले माफी नदिइसकेपछि पत्रकार सुवेदीले एक अन्तर्वातामा कुराकानी गर्दै भनेका छन् ‘माफी नमागे कानुनी बाटो रोज्न सकिन्छ।” भिडियो हेर्नुुुहोस्