आज दिपाश्री निरौलाको जन्मदिन, आउनुस सबैले शुभकामना दिम


मनोरन्जन

काठमाडौं, ७ भदाै । अभिनेत्री तथा निर्देशक दिपाश्री निरौलाले आज आफ्नो जन्मदिन मनाउदैछिन्। सफल कलाकार र हिट चलचित्र निर्देशकको रुपमा आफुलाई दिपाश्रीले उभ्याउन सफल भएकी छिन्। चलचित्र , रेडियो कार्यक्रम, तितो सत्यमा आफ्नो सफल उपस्थिति जनाएकी दिपाश्रीले ‘छक्का पन्जा’ मार्फत चलचित्र निर्देशनमा हात हालिन्।

पहिलो चलचित्र बाट नै दर्शकको साथ र माया पाएकी निरौलाले लगातार हिट सिरिज निर्देशन गरिन्। सर्वाधिक कमाउने चलचित्र देखि १०० दिन मनाउनेसम्मको सफलताको स्वाद दीपाले चाखिन्। सुपरहिट चलचित्र निर्देशक निरौला पछिल्लो समय विवादमा परिन्।

आज जन्मदिनको अवसर पारेर दीपाले सामाजिक संजालमा आफ्नो भिडियो बनाएर माफी मागेकी छिन्। उनले अहिलेसम्मको सफलताको सवै दर्शको आशिर्वाद भएको र आफुले कहिले पनि दर्शकको चित्त दुखाउन नखोजेको बताएकी छिन्। दिपा भन्छिन , मैले मिडियामा बोल्दा गल्ति गरे। त्यहाँ गएर बोल्ने शैलीमा मा चुके। शिनियर कलाकारको बारेमा कम्नेट गरे।’

भावुक हुदै दिपा अगाडी थप्छिन् ,’अपमानजनक गाली गलौजले अत्तालिए तर आफ्नै गल्ति भनेर सहने कोसिस गरे। मेरो कारणले मेरो टिमले नै गाली खायो र टिममा समस्या समेत आयो। तर धन्य छु माया गर्ने मान्छेको हौसलाले केहि उठ्न सके। ‘

जन्मदिनमा आफ्नो प्रण सुनाउदै दीपाले भनिन् ,’ म आजबाट प्रण गर्दछु आफ्नो व्यक्तित्व विकासका लागी र दर्शकलाई राम्रो चलचित्र दिन प्रण गर्छु। अन्त्यमा आदरणीय राजेश हमाल ज्युका सुभचिन्तकहरु मेरो अभिव्यक्तिले तपाईहरुको मन दुखेको छ। कृपया आफ्नो दिदिबहिनि सम्झेर माफ गरिदिनुहोला