भारतमा फेरी यी २६ वर्षकी कलाकारले गरिन् देह त्याग


मनोरन्जन

काठमाडौ । भारतमा पछिल्लो समय कलाकारहरुको निधनका खबर लगायता आइरहेका छन् । आन्ध्रप्रदेशमा तेलुगु टिभी धारावाहिककी एक अभिनेत्रीले आफ्नो घरमा देह त्याग गरेको भारतीय सञ्चार माध्यमले जनाएका छन् । आन्ध्रप्रदेशकी मूल निवासी २६ वर्षकी श्रावसीलाई मंगलबार पङ्खामा झु ण्डि एको अवस्थामा भेटिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

परिवारले तत्काल अस्पताल लगेको भएपनि चिकित्सकले उनलाई बचाउन सकेनन् । प्रहरीका एक अधिकारीले बताए अनुसार अभिनेत्रीलाई काकिनाडाका एक व्यक्तिले त ना व दिइरहेका थिए जसका कारण अभिनेत्रीले यस्तो निर्णय लिन बाध्य भएको आमाबुवाले बताएका छन् । परिवारका सदस्यले ति पुरुष बिरुद्ध प्रहरीमा उजुरी दिएका छन् ।

अधिकारीका अनुसार मंगलबार राती आफ्नो आमा–बुवासँग कुरा गरेपछि श्रावणी कोठामा गएकी थिइन् । लामो समय सम्म पनि उनी बाहिर ननिस्किएपछि परिवारका सदस्यले बोलाउँदा पनि उनी बोलिनन् । ढोका फो रे र परिवारका सदस्य भित्र जाँदा उनलाइ झु ण्डि ए को अवस्थामा फेला पारेका थिए । तत्काल अस्पताल लिएर गएको भएपनि उनलाई बचाउन नसकेको परिवारका सदस्यले बताएका छन् ।

श्रावणीले थुप्रै टेलिभिजन धारावाहिकमा अभिनय गरेकी छिन् र तीमध्ये केहीमा उनको काम पनि भइरहेको थियो । उनका आमाबुवाले अभिनेत्रीसँग परिचित काकीनाडाका एक व्यक्तिमाथि कानुनी कारवाहीको लागि प्रकृया थालेका छन् ।