सुशान्तकी रिहा जे’ल जाने पक्का , ध’रौ’टीमा छाड्न अ’दा’लतद्वारा अस्विकार


मनोरन्जन

काठमाडौँ। काठमाडौँ। बलिउड अभिनेता सुशान्त सिंह राजपूतको नि;ध;’न भएको करिब ३ महिना भइसकेको छ । उनले मुम्बईस्थित ब्यान्द्राको आफ्नै फ्ल्याटमा पासोलगाएर आ’त्म’ह’त्या’ग’रेका थिए। मृ ‘त्यु’ भएको करिब ३ महिना पुग्न लाग्दा समेत उनको नि’ध’न’को च’र्चा भारतीय मिडियामा दिनानुदिन बढ्दो छ।

सुशान्त सिंह राजपुत नि’ध’न प्र’क’र’ण’मा दैनिक नयाँ खु’ला’सा’हरु हुँदै आइरहेको छ । यसैबीच यस घ’ट’ना’को अ’नु’स’न्धा’नलाई परिवार तथा प्रशंसकहरु दवावमा उक्त के स सी’बीआईलाई ह’स्तान्तरण गरिएको थियो। घ’ट’ना’लाई सी’बी’आ’ईले अ’नु’स’न्धा’न गर्दा ला’गु औ’ष’ध’को तथ्य सार्वजनिक भएको थियो।

ला’गु औ’ष’ध’को त’थ्य सा’र्व’जनिक भएसँगै रि’यालाई मंगलबार ना’र्को’टिक्स क’न्ट्रोल ब्युरो (ए’न’सि’बी)ले प’क्रा’उ गरेको थियो। अ’भि’नेत्री प’क्रा’उ परेपछि उनको मे’डिकल प’रि’क्ष’ण समे’त गरिएको थियो। अभिनेत्रीलाई तीन दिनमा करीव ३० घण्टा सो’ध’पु’छ गरे प’श्चात रि’याले सुशान्त सिंह राजपूतलाई ला’गू’प’दा’र्थ उ’प’ल’ब्ध गराउने कुरा क’बू’ल गरेकी हुन्।

ना’र्को’टिक्स’ क’न्ट्रोल ब्यु’रो’ले रि’या चक्रवर्तीलाई १४ दिन न्या’यि’क हि’रा’स’त’मा राख्ने प्रा’स्ताव अगाडि बढाएको थियो। रियालाई गि’र’फ्ता’र गरेपछि मेडिकल जाँ’चका लागि सा’यन अ’स्प’ताल लागिएको थियो। अस्प’ता’लबाट मेडिकल प’री’क्ष’ण पश्चात उनलाई अ’न’इनमार्फत अ’दा”ल’तमा हाजिर ग’राइए’को थियो, ज’समा अ’दा’ल’तले उनलाई १४ दिनको न्या’यि’क हिरा’स’त’मा राख्न आ’दे’श दिएको छ।

यसैबीच, मुम्बईको वि’शेष अ’दा’ल’तले अभिनेत्री रि’या चक्र’वर्ती र उनको भाइ शो’विकको ज’मा’न’को नि’वे’दन खा’रे’ज गरेको छ। यसभन्दा पहिले पनि रियाको ज’मा’न’त नि’वे’दन’लाई म’जिस्ट्रे’ट अ’दा’ल’त’ले पनि खा’रे’ज गरेको थियो र रियालाई २२ सेप्टेम्बरसम्म न्यायिक हि’रा’सत’मा रा’ख्ने आ’दे’श दिएको थियो। इन्डियन एक्सप्रेसको रि’पो’र्टअ’नुसार एन’डीपीएस’ ऐन’ अन्तर्गत दा’य’र मु’द्दाको सु’नु’वा’ई’मा वि’शेष अदा’ल’त’का न्या’या’धी’श जीबी गुरावले रिया र शोभिकको ज’मा’न’त नि’वे’दनलाई खा’रे’ज ग’रेका हुन् ।