इङ्ल्याण्ड र अष्ट्रेलियाको दोस्रो वनडे आज, अस्ट्रेलियालाई सिरिज जित्ने अवसर


क्रिकेट

एजेन्सी । इङ्ल्यान्ड र अस्ट्रेलियाबीच तीन खेलको एकदिवसीय सिरिजअन्तर्गत आज दोस्रो खेल हुँदै छ । खेल म्यान्चेस्टरमा नेपाली समयअनुसार बेलुकी ५ बजेर ४५ मिनेटमा सुरु हुँदैछ। आफ्नै घरेलु मैदानमा ब्यहोरेको हारको बदला लिने लक्ष्यसहित इंग्ल्यान्ड मैदानमा उत्रिदै छ।

पहिलो खेलमा इंग्ल्यान्डलाई १९ रनले पराजित गरेको अस्ट्रेलियाले दोस्रो खेलमा पनि जित हात पारे एक खेल अघि नै सिरिज आफ्नो पक्षमा पार्नेछ। तीन खेलको टि–२० क्रिकेट सिरिज २–१ ले इंग्ल्यान्डलाई सुम्पेको अस्ट्रेलिया एकदिवसीय सिरिज भने जित्ने लक्ष्यमा छ। यता, इंग्ल्यान्ड पनि अस्ट्रेलियालाई रोक्ने दाउमा छ।

पहिलो खेलमा पाएको सफलताले अस्ट्रेलियाको आत्मविश्वास बढेको छ। जस्तो सुकै अवस्थाबाट पनि टिमलाई उकास्ने ब्याट्सम्यान अस्ट्रेलियासँग छ। डेविड वार्नर, कप्तान एरोन फिन्च, स्टेभ स्मिथ, मार्कुस स्टोइनिस, एलेक्स क्यारी, मार्नुस लबुस्चेन, ग्लेन म्याक्सवेल मिचेल मार्स जस्ता ब्याट्सम्यान छन्।

इङ्ल्यान्ड: इयोन मोर्गन (कप्तान), मोइन अली, जोफ्रा आर्चर, जॉनी बेयरेस्टो, टॉम बैंटन, सैम बिलिंग्स, जोस बटलर, सैम कुरन, टॉम कुरन, आदिल रशीद, जो रूट, जेसन रॉय, क्रिस वोक्स और मार्क वुड।
रिजर्व खिलाड़ी: साकिब महमूद, डेविड मलान र फिल साल्ट।

अस्ट्रेलिया: एरॉन फिंच (कप्तान), स्टीव स्मिथ, सीन एबॉट, एश्टन एगर, एलेक्स कैरी, पैट कमिंस (उपकप्तान), जोश हेजलवुड, मार्नस लाबुशाने, नाथन लियोन, मिशेल मार्श, ग्लेन मैक्सवेल, रिले मेरेडिथ, जोश फिलिप, डैनियल सैम्स, केन रिचर्डसन, मिशेल स्टार्क, मार्कस स्टोइनिस, एंड्रयू टाय, मैथ्यू वेड, डेविड वार्नर।