नेपाल अाईडलको प्रतक्ष्य प्रसारण ( लाईभ भिडियो हेर्नुस्)


मनोरन्जन

काठमाडौ । एपिवन टेलिभिजनमा प्रसारण भईरहेको नेपाल अाईडल अब तपाईले प्रत्येक हप्ता हाम्रो वेबसाईटमा पनि हेर्न सक्नुहुनेछ। लाईभ भिडियो हेरौ 

नेपाल आइडलमा उत्कृष्ट सातमा परेका प्रतिस्पर्धीले आइतबार बेलुका कुमारी हलमा चलचित्र ‘प्रेमगीत २’ हेरेका छन् । नेपाली टेलिभिजनको इतिहासमै सर्वाधिक रुचाइएको गायन रियालिटी सो नेपाल आइडलका प्रतिस्पर्धालाई हलमा देख्दा चलचित्र हेर्न पुगेका दर्शक अचम्ममा परेका थिए ।

चलचित्र हेरेर बाहिरिने क्रममा अधिकांश प्रतियोगिताले चलचित्रले फ्रेस बनाएको प्रतिक्रिया दिए । ‘चलचित्र राम्रो लाग्यो । हामी सबै फ्रेस भयौं । मनोरञ्जन पनि लियौं’, प्रताप दासले भने । चलचित्रको सांगीतिक पक्ष र अभिनय आफूलाई मन परेको अर्का प्रतिस्पर्धी बुद्ध लामाले बताए । पोखरेली ठिटा लामालाई चलचित्रमा समेटिएको नेपालको सौन्दर्यले मन छोयो । अभिनेता प्रदीप खड्का, सन्तोष सेन, कैलाश कटवाललगायत सँगै बसेर नेपाल आइडल टिमले चलचित्र हेरेको हो ।

नेपाल अाइडल विजेताले महिन्द्रा केयुभी वान ओ ओ, र २० लाख नगद पुरस्कार तथा १५ लाख रुपैयाँ बराबरको भिडियो एल्बमको करार पनि प्राप्त गर्नेछन् । आइडलको प्रशारण ‘ए.पी १’ टेलिभिजनले आरम्भको अधिकार लिएको हो । नेपाल अाइडलको अडिसन नेपालगञ्ज, बुटवल, नारायणगढ, विरगंज, विराटनगर, पोखरा र काठमाण्डौमा हुने तथा ३२ भागसम्म शो प्रशारण गरिने पत्रकार सम्मेलनमा जानकारी दिइएको हो।प्रतियोगीताको निर्णयकहरुमा संगीतकार न्ह्रयू बज्रचार्य, संगीतकार तथा गायक कालिप्रसाद बास्कोटा र गायिका इन्दिरा जोशी रहका छन् ।