पञ्जावविरुद्ध आज सन्दिपले खेल्न पाउने सम्भावना कति ? हेर्नुस यस्तो छ दिल्लीको संम्भवित प्लेईङ ईलाभेन


क्रिकेट

काठमाडौं । आईपीएलको १३ औँ सीजनको दोश्रो खेलमा आज दिल्ली क्यापिटल्स र किंग्स इलेभन पञ्जावबीच हुँदैछ । दुबै टिम जित खोजीमा मैदान उत्रिनेछन् । दिल्ली क्यापिटल्स युवा खेलाडीले भरिएको छ । दिल्लीमा भारती खेलाडी धेरै रहेका छन् । त्यस्तै दिल्लीबाट शेखर धवन, पृथ्वी शाहीले ओपनिङ सम्हाल्न सक्नेछन् । मध्यक्रममा कप्तान श्रेयस अय्यर, विकेट किपर ऋषभ पन्त, शिमरान हेटमायर, मार्कस स्टोनिसले खेल्नेछन् ।

साथै बलिङमा कागिसो रबादा, तीव्र गतिका बलर ड्यानियल स्याम्सले खेल्न सक्नेछन् । उनीहरु बाहेक टिममा अमित मिश्रा, राविन्द्रचन्द्रन अश्विन र हर्षल पटेलले मौका पाउनेछन् । त्यस्तै पञ्जावको तर्फबाट भने क्रिस गेल र कप्तान लाकेश राहुल ओपनिङ पारी सम्हाल्ने छन् । मध्यक्रममा मयंक अग्रवाल, सरफराज खान, मन्दीप सिंह र ग्लेन म्याक्स्वेलले पारी सम्हाल्नेछन् ।

साथै बलिङमा मोहम्मद शमी, क्रिस जोर्डन, स्पिनरमा कृष्णप्पा गौतम, मुजीव उर रहमान र रवि बिश्नोईको जिम्मा छ । दिल्लीबाट नेपाली लेग स्पिनर बलर सन्दिप लामिछाने पनि सहभागी रहेका छन् । तर पहिलो खेलमा भने उनको खेल्ने सम्भावना कम रहेको देखिएको छ ।

सन्दीपले हालै सम्पन्न सिपिएलमा राम्रो इकोनोमी रेटका साथ लगभग हरेक खेलमा विकेट लिएकाले उनलाई बाहिर राख्न समेत मुश्किल छ भने अनुभवी आश्विन र मिश्रलाई खेलाउदा सन्दीप बाहिर बस्नुपर्ने अवस्था पनि देखिन्छ । सन्दीप खेल्ने नखेल्नेमा विदेशी खेलाडी को-कसले अवसर पाउछन् भन्नेमा पनि भर पर्दछ । आइपिएलमा चार भन्दा विदेशी खेलाडी खेलाउन नपाइने नियम रहेको छ । तर यस पटकको आइपिएल युएईमा भइरहेको र यँहाका पिच स्पिनरलाई सहयोग हुने खालको रहेको बताइएकाले छ ।

दिल्लीको सम्भावित प्लेइंग ११ : श्रेयस अय्यर (कप्तान), सन्दीप लामिछाने, शिखर धवन, पृथ्वी शा, आजिख्य रहाने, शिमरन हेटमेयर, आर आश्विन, , , कागीसो रबाडा, मार्कस स्टोइनिस/कीमो पाउल/एलेक्स केरी,इशान्त शर्मा, अक्सर पटेल ।

पंजावको सम्भावित प्लेइंग ११ : केएल राहुल (कप्तान), ग्लेन म्याक्सवेल , मुजीब उर रहमान , मयंक अग्रवाल, निकोलस पुरन, , सरफराज खान, मन्दीप सिंह/दीपक हूडा, के गोवथाम, जेम्स नीशाम/क्रिस जोर्डन/शेल्डन कोट्रेल, रवि बिस्नोई/ जे सुचिथ, मोहमद सामी।