दिल्लीबिरुद्ध चेन्नाईले टस जितेर ब्याटिङ रोज्यो, सन्दिप प्लेईङ ईलाभेनमा परे कि परेनन् ? आफै हेर्नुस


क्रिकेट

काठमाडौं : युएईमा जारी १३ औँ सिजनको इन्डियन प्रिमियर लिग (आइपिएल) मा आज हुने दोस्रो खेलमा चेन्नई सुपर किंग्स र दिल्ली क्यापिटल्स खेल्दै छन्। खेलमा चेन्नाईका कप्तान महेन्द्र सिहं धोनीले टस जितेर ब्याटिङ रोजेको छ । आजको खेलमा पनि नेपाली राष्ट्रिय टोलीका खेलाडी सन्दीप लामिछानेले खेल्न पाएका छैनन् । दिल्ली आईपीएलमा ८ खेल खेल्न लाग्दा सन्दीपले आजसम्म प्लेइङ सेटमा स्थान बनाउन सकेका छैनन् ।

पछिल्लो समयमा सन्दीपले टी–२० फ्रेन्चाइजमा उत्कृष्ट प्रदर्शन गरेका कारण पनि उनलाई दिल्लीले अझै विश्वास गरेको छ । विदेशी कोटामा रहेका खेलाडीको प्रदर्शन तारिफयोग्य भएकाले पनि सन्दीपले मौका नपाएको बताइन्छ । लिगमा आठ खेल खेलेको दिल्ली १२ अंकका साथ दोस्रो स्थानमा रहेको छ । समान अंक रहेको मुम्बई तालिकाको शीर्ष स्थानमा रहेको छ । दिल्लीलाई आजको खेलमा जित निकाल्दै शीर्ष स्थानमा उक्लने मौका छ ।

दिल्ली कैपिटल्स : श्रेयस अय्यर (कप्तान), रविचंद्रन अश्विन, शिखर धवन, पृथ्वी शॉ, शिमरॉन हेटमायर, कागिसो रबाडा, अजिंक्य रहाणे, अमित मिश्रा, ऋषभ पंत (विकेटकीपर), अक्षर पटेल, संदीप लमिछाने, कीमो पॉल, डेनियल सैम्स, मोहित शर्मा, एनरिक नोर्तजे, एलेक्स कैरी (विकेटकीपर), अवेश खान, तुषार देशपांडे, हर्षल पटेल, मार्कस स्टोइनिस, ललित यादव.

चेन्नई सुपरकिंग्स : महेंद्र सिंह धोनी (कप्तान), मुरली विजय, अंबति रायडू, फाफ डु प्लेसिस, शेन वॉटसन, केदार जाधव, ड्वेन ब्रावो, रवींद्र जडेजा, लुंगी नगिदी, दीपक चाहर, पीयूष चावला, इमरान ताहिर, मिशेल सेंटनर, जोश हेजलवुड, शार्दुल ठाकुर, सैम कुरेन, एन जगदीशन, केएम आसिफ, मोनू कुमार, आर साई किशोर, ऋतुराज गायकवाड़, कर्ण शर्मा.