कलाकार शिवहरी पौडेललाई मातृशोक, एक सय वर्षको उमेरमा आमाको निधन


मनोरन्जन

काठमाडौ । कलाकार शिवहरी पौडेललाई मातृशोक परेको छ । पौडेलको आमाको निधनको बारेमा अर्की कलाकार दिपाश्री निरौलाले सामाजिक सञ्जालमा स्टटास लेखेकी छन् ।

पौडेलको आमाको एक सय बर्षको उमेरमा निधन भएको दिपाले उल्लेख गरेकी छन् । उनले फेसवुकमा लेखेकी छन्, १०० सम्म आमा ले सन्तान लाई माया अनि दाई ले आमा भन्न पाउनु भो , मन त भारी हुन्छ त्यो पि’डा मलाई नी थाहा छ तर मनलाई बुझाउनु पर्छ दाई ।।भावपूर्ण श्रद्धांजली आमा को आत्माले शान्ती पाओस

त्यस्तै कलाकार पौडेलले पनि सामाजिक सञ्जाल मार्फत जानकारी गराएका छन् । उनी फेसवुकमा लेख्छन्, दुखद् खवर लेख्न वाध्य भएं आमा । एउटा छोराले गर्ने कर्तव्य मैले गरेंकी गरिंन मलाई थाहा छैन आमा । १०० वर्षसम्म आफ्ना परिवारलाई संरक्षण दिनुभो, त्यस्पछि हजुरलाई वचाउन सकिएन आमा, मलाई माफ गर्नुहोला ।

स्वर्गमा वास होस् मेरी प्यारी आमा । देश विदेशमा हुनु भएका सम्पूर्ण आफन्तजनहरूको जानकारीकोलागी यो दुखद् खवर आफैले फेसवुक वालमा राख्न वाध्य भएकोछु । आमा, फेरीपनि मलाई माफ गर्नुहोला । (१९७७ फागुन देखि २०७७ कार्तिक २ गते राती ११ वजेर ०९ मिनेट सम्म)