आईपिएल : केहिबेरमा चेन्नाई र राजस्थान भिड्दै , हार्ने टिम आईपिएलबाटै बिहिरिने


क्रिकेट

एजेन्सी- यूएईमा जारी १३औं संस्करणको आईपीएल टी-ट्वान्टी क्रिकेटमा आज (सोमबार) साँझ ७:४५ बजे साविक उपविजेता चेन्नई सुपर किङ्स र राजस्थान रोयल्सबीच प्रतिस्पर्धा हुँदैछ । खेल अबुधाबीस्थित शेख जायद क्रिकेट मैदानमा हुनेछ ।

दुवै टोली प्ले अपको सम्भावनालाई कायम राख्न जित्नै पर्ने दबाबमा छन् । महेन्द्रसिंह धोनीको कप्तानीमा मैदानमा उत्रिने चेन्नई सुपर किंग्स यो सिजन राम्रो प्रदर्शन गर्न सकिरहेको छैन । यो खेल दुवै टोलीका लागि महत्वपूर्ण छ। किनभने प्वाइन्ट टेबलमा दुवै टिमले ९ मध्ये ३–३ खेल जितेर समान स्थितिमा छन्। यसकारण यो खेल ‘गर या मर’को स्थितिमा खेलिने छ। पराजित टिमलाई प्लेअफमा पुग्न धेरै मुस्किल पर्नेछ।

हालसम्म यी दुई टोलीले २३ खेलमा प्रतिस्पर्धा गर्दा चेन्नईले १४ र राजस्थानले ९ खेल आफ्नो पक्षमा पारेका छन् । पछिल्ला पाँच खेलमा पनि चेन्नई नै बलियो देखिन्छ । चेन्नईले ३ खेल आफ्नो पक्षमा पार्दा २ खेल गुमाएको छ । यो सिजनको पहिलो खेलमा भने राजस्थान १६ रनले विजयी भएको थियो ।

चेन्नई सुपर किङ्स : महेन्द्र सिंह धोनी (कप्तान), मुरली विजय, अम्बति राय, फाफ डु प्लेसिस, शेन वत्सन, केदार जाधव, ड्वेन ब्रावो, रवीन्द्र जडेजा, लुंगी नगिदी, दीपक चहर, पीयूष चावला, इमरान ताहिर, मिशेलन सेन्सर, जोश हेल्स्वाड सैम कुरेन, एन जगदीशन, केएम आसिफ, मोनू कुमार, आर साई किशोर, ऋतुराज गायकवाड़ र कर्ण शर्मा।

राजस्थान रोयल्स : जोस बटलर, बेन स्टोक्स, संशु सैमसन, एन्ड्रयू टाई, कार्तिक तीगी, स्तिव स्मिथ (कप्तान), अंकित राजपूत, स्टायस गोपाल, राहुल तातिया, जयदेव उनादकट, म्यांक मार्कंडे, जयपाल लोमरोर, ओशेन थ्रोमस, रारास्रस, , आकाश सिंह, डेविड मिलर, मनन वोहरा, शशांक सिंह, वरुण मांगन, टॉम कुरेन, रॉबिन उथप्पा, र आक्रमण जोशी र जोफ्रा आर्चर।