पंञ्जाबसँगको हारपछि पनि दिल्ली शिर्ष स्थानमा ( हेर्नुस आईपिएलको ताजा अंक तालिका )


क्रिकेट

एजेन्सी : किङ्स इलाभेन पन्जाबले आईपीएलमा चौथो जित हात पार्दै प्लेअफमा पुग्ने सम्भावना कायमै राखेको छ । दुबईमा मंगलबार भएको खेलमा पन्जाबले नेपाली लेग स्पिनर सन्दीप लामिछाने आबद्द टिम दिल्ली क्यापिटल्सलाई ५ विकेटले पराजित गरेको हो ।दिल्लीले दिएको १ सय ६५ रनको लक्ष्य पन्जाबले १९ ओभरमा ५ विकेट गुमाएर पुरा गर्‍यो ।

यो जितसँगै पञ्जाब लिगको पाँचौं स्थानमा उक्लिएको छ भने प्लेअफमा पुग्ने सम्भावनालाई पनि बढाएको छ। १० खेल खेलेको पञ्जाबले चार खेलमा जित र ६ खेलमा हार ब्यहोर्दै आठ अंक बनाएको छ। शीर्ष स्थानमा रहेको दिल्लीले भने दोस्रो स्थानको मुम्बईसँग चार अंकको अग्रता बनाउने मौका गुमाएको छ।

१० खेल खेलेको दिल्लीको सात खेलमा जित र तीन खेलमा हारसहित १४ अंक छ। दोस्रो स्थानमा रहेको मुम्बईको ९ खेलमध्ये ६ खेलमा जित र तीन खेलमा हारसहित १२ अंक छ। तेस्रो स्थानमा ९ खेलबाटै १२ अंक बनाएको रोयल च्यालेन्जर्स बैंग्लोर रहँदा चौथो स्थानमा कोलकाता नाइट राइडर्स छ।