अष्ट्रेलियाबिरुद्ध खेल्ने तिनै फर्म्याटको लागि भारतिय टिमको घोषण, रोहित शर्मा कुनै टिममा परेनन्


क्रिकेट

काठमाडौँ । भारतले अस्ट्रेलियाविरुद्ध हुने सिरिजका लागि खेलाडीको घोषणा गरेको छ । अहिले आइपिएल खेलिरहेका भारतीय खेलाडीहरुलाई टी-२०, एकदिवसीय र टेस्ट खेलका लागि खेलाडी छानिएको छ ।

भारतीय क्रिकेट कन्ट्रोल बोर्डले खेलाडीको सुची जारी गर्दै रोहित शर्मा र इशान्त शर्मा इन्जुरीका कारण टिम बाहिर राखिएको र उनीहरुको इन्जुरीको बारेमा निरन्तर फलोअपमा रहेको जनाएको छ । भारतले २७ नोभेम्बरदेखि ३ टी-२०, २ एकदिवसीय र चार टेस्ट खेल खेल्दै छ ।

टी २० अन्तर्राष्ट्रिय: विराट कोहली (कप्तान), शिखर धवन, मयंक अग्रवाल, लोकेश राहुल (उप कप्तान र विकेटकीपर), श्रेयस अय्यर, मनीष पाण्डे, हार्दिक पांड्या, संजू सैमसन (विकेटकीपर), रविन्द्र जडेजा, वाशिंगटन सुन्दर, युजवेंद्र चहल, जसप्रीत बुमराह, मोहम्मद शमी, नवदीप सैनी, दीपक चहर, वरुण चक्रवर्ती।

एकदिवसीय टोली: विराट कोहली (कप्तान), शिखर धवन, शुभमन गिल, लोकेश राहुल (उप कप्तान र विकेटकीपर), श्रेयस अय्यर, मनीष पाण्डे, हार्दिक पांड्या, मयंक अग्रवाल, रवीन्द्र जडेजा, युजवेंद्र चहल, कुलदीप यादव, जसप्रीत बुमराह, मोहम्मद शमी, नवदीप सैनी, शार्दुल ठाकुर।

टेस्ट टोली: विराट कोहली (कप्तान), मयंक अग्रवाल, पृथ्वी शॉ, लोकेश राहुल, चेतेश्वर पुजारा, अजिंक्य रहाणे (उप कप्तान), हनुमा विहारी, शुभमन गिल, वृद्धिमान साहा (विकेटकीपर), habषभ पंत (विकेटकीपर), जसप्रीत बुमराह, मोहम्मद शमी, उमेश यादव, नवदीप सैनी, कुलदीप यादव, रविन्द्र जडेजा, रविचंद्रन अश्विन, मोहम्मद सिराज।