सन्दिपलाई नखेलाउँदा दिल्ली आईपिएलबाटै बाहिरिने खतरा, हैदरावादसँग पनि लज्जाष्पद हार


क्रिकेट

काठमाडौं । इण्डियन प्रिमियर लिग (आईपीएल) अन्तर्गत आज सम्पन्न खेलमा सनराइजर्स हैदराबादले दिल्ली क्यापिटल्समाथि सानदार जित निकालेको छ।

दुबइ इन्टरनेसनल क्रिकेट स्टेडियममा भएको खेलमा हैदराबादले दिल्लीमाथस ८८ रनको फराकिलो जित निकालेको हो। टस हारेर ब्याटिङमा उत्रिएको हैदराबादले उत्कृष्ट ब्याटिङ गर्दै निर्धारित २० ओभरमा मात्र २ विकेट गुमाएर २१९ रन बनाएको थियो।

हैदराबादका लागि ऋद्धिमन शाहले सर्वाधिक सर्वाधिक ८७ रन बनाउँदा कप्तान डेभिड वार्नरले ३४ बलमा ६६ रन जोडे। त्यस्तै मनिष पाण्डेले अभिजित ४४ रन जोड्दा केन विलियमसन ११ रनमा अभिजित रहे। उता दिल्लीका लागि एनरिच नोर्टजे र रबिचन्द्रन अश्विनले समान १/१ विकेट लिए।

त्यसअघी दुबई अन्तराष्ट्रिय क्रिकेट स्टेडियममा टस हारेर पहिले ब्याटिङ गरेको हैदरावादले निर्धारित २० ओभरमा २ विकेट गुमाउँदै २१९ रन बनायो । हैदारावादका लागि डेभिड वार्नर र रिद्धिमन साहाको अर्धशतकीय पारी खेले । ४५ बल खेलेका रिद्धिमनले १२ चौका र २ छक्काको रहयोगमा ८७ रनको योगदान गरे । त्यस्तै ३४ बल खेलेका वार्नरले ८ चौका र २ छक्काको सहयोगमा ६६ रन बनाउन सफल भए ।

हैदरावादका लागि मनिस पाण्डेले ४४ रन बनाउँदा केन विलियम्सनले ११ रनको योगदान गरे । बलिङतर्फ दिल्लीका लागि अरिच नोटेज र रविचन्द्र आश्विनले समान एक–एक विकेट लिए । यो हारसँगै दिल्लीको आईपिएल यात्रा नै समाप्त हुने संम्भावना पनि बढेको छ ।