किङ स्मिथले दिए भारतिय बलरहरुलाई चेतावनी, भन्छन् : ‘ कमजोर भारतिय बलरहरु देखि कोहि डराउदैनन् ‘


क्रिकेट

काठमाडौं । भारतीय क्रिकेट टीम अस्ट्रेलियाको टुरमा तीन म्याच एकदिवसीय र टी २० श्रृंखला र चार खेलको टेस्ट श्रृंखला खेल्न पुगेको छ। भारतिय टिमले अष्ट्रेलियालाई उसकै घरमा पराजित गर्न प्रशिक्षण पनि शुरू गरिसकेका छन।यसैबीच, अष्ट्रेलियाको रन मेसिन स्टीव स्मिथले आगामी टेस्ट श्रृंखला अगाडि भारतीय तेज गेंदबाजहरूलाई चुनौती दिएका छन र भन्छन कि उनले जीवनमा यति धेरै बाउन्स बलहरू सामना गरिसकेका छन कि अब उनी डराउँदैनन्।

पूर्व कप्तानले भने कि अस्ट्रेलियाले उनीहरूको अगाडि छोटो बल राख्दा मात्र फाइदा हुन्छ। उनले न्युज कर्प्सलाई भने, “यदि भारतिय बलहरुले मलाई छोटो बल हाल्ने विचार गरिरहेको छ भने यसले हाम्रो टीमलाई फाइदा पुग्छ किनभने मैले आफ्नो जीवनमा यस्तै बलहरू खेलेको छु र अब तनाव नै छैन।” अघिल्लो सिजनमा न्युजिल्यान्डबिरूद्ध, बाँया पाखुराका तेज गेंदबाज नील वाग्नरले छोटो पिच बलमा स्मिथलाई चार पटक आउट गरे।

अन्य क्रिकेट खबरहरु

दिल्लीले अर्को शिजनको आईपिएलमा पनि सन्दिपलाई खरिद गर्ने संकेत दियो

सन्दिपलाई एक खेल पनि नखेलाउन दिल्लीले अन्ततः भन्यो : ‘धन्यवाद सन्दिप’

लकडाउनकै कारण डेलिभरी ब्वई बने यी फास्ट बलर, भावुक हुदै यस्तो भने …

आईपिएलमा फ्लप भएपछि धोनीले सुरु गरे कुखुरा पालन

नेपाललाई बिश्वकपमा पुर्याउने पुबुदुले भने : ‘म पुन: नेपाली क्रिकेट टिमको कोच बन्न चाहन्छु’

सन्दिप लामिछानेले आफ्ना दिदिहरुसँग यसरी लगाए भाईटिका ( हेर्नुस फोटोहरु )

स्मिथले भने कि वाग्नरले शानदार गेंदबाजी गरेका थिए तर अरूले उनलाई दोहोर्याउन सकेनन्। उनले भने, “केही अन्य विपक्षी टोलीहरूले प्रयास गरे तर वाग्नरले गरेजस्तो गर्न सकेनन। उनी एक उत्कृष्ट बॉलर हुन् ।” भारतीय टीमले अष्ट्रेलिया भ्रमणमा तीन वनडे, तीन टी २० र चार टेस्ट खेल्नेछ। भारतीय द्रुत आक्रमणको नेतृत्व जसप्रीत बुमराह र मोहम्मद शमीले गर्ने छन्। उमेश यादव, मोहम्मद सिराज र नवदीप सैनी पनि टेस्ट टीमका सदस्य हुन्। स्टीव स्मिथ हाल टेस्ट क्रिकेटमा विश्वको नम्बर एक ब्याट्सम्यान हुने । विराट कोहलीले अष्ट्रेलिया भ्रमणमा एउटा मात्र टेस्ट खेल खेल्ने छन् । स्मिथसँग आइसीसीको बरियतामा आफ्नो स्थान बलियो गर्ने अवसर छ।