सन्दिपलाई एक खेल पनि नखेलाउन दिल्लीले अन्ततः भन्यो : ‘धन्यवाद सन्दिप’


क्रिकेट

काठमाडौं। इण्डियन प्रिमियर लिगको फाइनल खेल मंगलबार सकिएको छ । मंगलबार मुम्बइ इण्डियन्सले दिल्ली क्यापिटल्सलाई पराजित गर्दै उपाधि जितेको छ । यो मुम्बइको पाँचौं उपाधि हो । दिल्ली आइपिएल इतिहासमै पहिलो पटक फाइनल खेलेको थियो ।

दिल्ली क्यापिटल्समा नेपाली खेलाडी सन्दिप लामिछाने पनि आबद्ध छन् । यद्यपि यो सिजन दिल्लीले कूल १७ खेल खेल्दा सन्दिपले एउटा खेल पनि खेल्न पाएनन् । अहिले दिल्ली क्यापिटल्सले ट्वीटरमार्फत उनलाई धन्यवाद दिएको छ ।

अन्य क्रिकेट खबरहरु

इङ्लिश टिमले पाकिस्तानलाई दियो ठुलो झड्का, अब के हुन्छ ?

दिल्लीले अर्को शिजनको आईपिएलमा पनि सन्दिपलाई खरिद गर्ने संकेत दियो

किङ स्मिथले दिए भारतिय बलरहरुलाई चेतावनी, भन्छन् : ‘ कमजोर भारतिय बलरहरु देखि कोहि डराउदैनन् ‘

लकडाउनकै कारण डेलिभरी ब्वई बने यी फास्ट बलर, भावुक हुदै यस्तो भने …

आईपिएलमा फ्लप भएपछि धोनीले सुरु गरे कुखुरा पालन

नेपाललाई बिश्वकपमा पुर्याउने पुबुदुले भने : ‘म पुन: नेपाली क्रिकेट टिमको कोच बन्न चाहन्छु’

सन्दिप लामिछानेले आफ्ना दिदिहरुसँग यसरी लगाए भाईटिका ( हेर्नुस फोटोहरु )

धन्यवाद सन्देशमा दिल्लीले सन्दिपलाई प्रशिक्षणका क्रममा आफ्नो शतप्रतिशत ऊर्जा दिएको भनेको छ । सधैं हाँसिरहने र टि–२० का विश्वव्यापी सनसनी भएका कारण उनलाई दिल्लीले सुन्दर व्यक्ति भन्ने ट्वीटमा उल्लेख छ । दिल्लीले उनलाई ड्रिम ११ आइपिएल २०२० को सबै सम्झनाको लागि धन्यवाद भनेको छ ।