आईपिएलमा दिल्लीले एक खेल नखेलाएपनि मोटो रकम लिएर बिग ब्यास खेल्दै सन्दिप लामिछाने


क्रिकेट

काठमाडौं । नेपाली युवा लेग स्पिनर सन्दीप लामिछानेले यस सिजनको बिग ब्यास लिग (बिबीएल) टी२० क्रिकेटमा मोटो रकम लिएर होबार्ट हुरिकेन्सबाट खेल्ने सम्भावना रहेको छ । सन्दीपले यसअघिका दुई सिजन मेलबर्न स्टार्सबाट खेलेका थिए । यस सिजनका लागि स्टार्सले सन्दीपलाई रिटेन गरेको छैन र सन्दीपले नयाँ टिमबाटै लिग खेल्ने पक्का नै छ । तर कुन टिमबाट खेल्ने अन्तिम निर्णय भने हुन बाँकी छ ।

अन्य क्रिकेट खबरहरु

लंका प्रिमियर लिग खेल्न भारतलाई बिश्वकप जिताउने यी दुई खेलाडीले लिए सन्यास

दिल्लीले अर्को शिजनको आईपिएलमा पनि सन्दिपलाई खरिद गर्ने संकेत दियो

सन्दिपलाई एक खेल पनि नखेलाउन दिल्लीले अन्ततः भन्यो : ‘धन्यवाद सन्दिप’

किङ स्मिथले दिए भारतिय बलरहरुलाई चेतावनी, भन्छन् : ‘ कमजोर भारतिय बलरहरु देखि कोहि डराउदैनन् ‘

लकडाउनकै कारण डेलिभरी ब्वई बने यी फास्ट बलर, भावुक हुदै यस्तो भने …

आईपिएलमा फ्लप भएपछि धोनीले सुरु गरे कुखुरा पालन

नेपाललाई बिश्वकपमा पुर्याउने पुबुदुले भने : ‘म पुन: नेपाली क्रिकेट टिमको कोच बन्न चाहन्छु’

सन्दिप लामिछानेले आफ्ना दिदिहरुसँग यसरी लगाए भाईटिका ( हेर्नुस फोटोहरु )

इङ्लिश टिमले पाकिस्तानलाई दियो ठुलो झड्का, अब के हुन्छ ?

अष्ट्रेलियन अनलाइन क्रिकेट डट कम डट एयु ले सन्दीपको नाम होबार्टसंग जोडिएको जनाएको छ । होबर्टमा उनि कति रकममा जान लागेको स्पष्ट जानकारी त छैन तर यसपटक उनले मंहगो रकम पाउने अनुमान गरिएको छ । स्टार्सले अफगानिस्तानका जाहिर खानलाई तेस्रो विदेशी खेलाडीको रुपमा अनुबन्ध गरेको हो । यसअघि जोनी बेयर्स्टोव र निकोलस पुरनलाई स्टार्सले अनुबन्ध गरिसकेको छ । यस सिजन बीबीएलमा हरेक टिमले तीन विदेशी खेलाडी एकै पटक खेलाउन पाउने नयाँ नियम रहेको छ ।

उता होबार्ट भने अफगानिस्तानका अर्का स्पीनर क्वाइस अहेमदको विकल्प खोज्दैछ । क्वाइस यस सिजन बीबीएलमा उपलब्ध हुने छैनन् । ‘सन्दीप होबर्टसँग जोडिएका छन् । होबर्ट केइस अहमेदलाई बिस्थापित गर्त स्पिनर खोजिरहेको छ । जो यस बीबीएलमा उपलब्ध हुने छैनन्,’ क्रिकेट अष्ट्रेलियाले आफ्नो वेबसाइटमा लेखेको छ । यस अघि डेलीमेलले समेत सन्दीपले होबार्टबाट खेल्ने बताएको थियो । सन्दीपका व्यवस्थापकमा रुपमा रहेका रमन शिवाकोटीले यसअघि नै सन्दीपले नयाँ टिमबाट बीबीएल खेल्ने बताएका थिए ।

सन्दीपको पूर्व टोली स्टार्सले तीन विदेशी खेलाडी अनुबन्ध गरिसकेको हुनाले सन्दीपले खेल्ने नयाँ टिम होबार्ट हुने सम्भावना भएको हो । स्टार्सले अफगानिस्तानका जाहिर खानलाई तेस्रो विदेशी खेलाडीको रुपमा अनुबन्ध गरेको हो । यसअघि जोनी बेयर्स्टोव र निकोलस पुरनलाई स्टार्सले अनुबन्ध गरिसकेको छ । यस सिजन बीबीएलमा हरेक टिमले तीन विदेशी खेलाडी एकै पटक खेलाउन पाउने नयाँ नियम रहेको छ ।

उता होबार्ट भने अफगानिस्तानका अर्का स्पीनर काइस अहमदको विकल्प खोज्दैछ । काइस यस सिजन बीबीएलमा उपलब्ध हुने छैनन् । अस्ट्रेलियन क्रिकेट मिडियाले सन्दीपको नाम होबार्टसँग जोडिएको बताउँदै आएको छ । होबार्टले काइसको विकल्प खोजिरहेको हुनाले सन्दीपले उक्त टिमबाट मौका पाउन सक्ने सम्भावना छ । होबार्टले यस सिजनका लागि विदेशी खेलाडीको रुपमा इंग्ल्याण्डका डेविड मालान र वेष्ट इन्डिजका किमो पाउललाई अनुबन्ध गरिसकेको छ र आफ्नो अन्तिम विदेशी खेलाडी बिहीबार सार्वजनिक गर्दैछ । बीबीएल डिसेम्बर १० देखि शुरु हुँदैछ ।