ठुलो खुसिको खबर ! सन्दिपले होबार्टबाट बिग ब्यास खेल्ने पक्का, होबार्टले आफैले गर्‍यो खुलासा


क्रिकेट

काठमाडौँ । नेपाली लेग स्पिनर सन्दीप लामिछाने अस्ट्रेलियन बिग बाश लिगमा होबार्ट हुरीक्यान्समा आवद्ध भएका छन् । होबार्ट हुरीक्यान्सले सन्दीपलाई यस सिजनका लागि आवद्ध गरेको आधिकारिक जानकारी दिएको छ । होबार्टले यस सिजनका लागि विदेशी खेलाडीको रुपमा इंग्ल्याण्डका डेविड मालान र वेष्ट इन्डिजका किमो पाउललाई अनुबन्ध गरिसकेको छ ।

अन्य क्रिकेट खबरहरु

‘नेपाल प्रिमियर लिग’ १० वर्षका लागि भारतीय कम्पनीलाई ठेक्का दिने तयारी

सन्दिपसँगै यो शिजनको आईपिएल खेलेका यी स्टार खेलाडीले सन्दिपसँगै एउटै टिमबाट बिबिएल खेल्ने

आईपिएलमा दिल्लीले एक खेल नखेलाएपनि मोटो रकम लिएर बिग ब्यास खेल्दै सन्दिप लामिछाने

लंका प्रिमियर लिग खेल्न भारतलाई बिश्वकप जिताउने यी दुई खेलाडीले लिए सन्यास

दिल्लीले अर्को शिजनको आईपिएलमा पनि सन्दिपलाई खरिद गर्ने संकेत दियो

सन्दिपलाई एक खेल पनि नखेलाउन दिल्लीले अन्ततः भन्यो : ‘धन्यवाद सन्दिप’

किङ स्मिथले दिए भारतिय बलरहरुलाई चेतावनी, भन्छन् : ‘ कमजोर भारतिय बलरहरु देखि कोहि डराउदैनन् ‘

आईपिएलमा फ्लप भएपछि धोनीले सुरु गरे कुखुरा पालन

नेपाललाई बिश्वकपमा पुर्याउने पुबुदुले भने : ‘म पुन: नेपाली क्रिकेट टिमको कोच बन्न चाहन्छु’

सन्दिप लामिछानेले आफ्ना दिदिहरुसँग यसरी लगाए भाईटिका ( हेर्नुस फोटोहरु )

गत दुई सिजन मेलवर्न स्टार्सबाट खेलेका सन्दीप यस सिजनमा हुरीक्यान्सबाट खेल्ने भएका हुन् । आगामी सिजन डिसेम्बर १० देखि शुरु हुने भएको छ । हालै युएईमा सम्पन्न आइपिएलमा दिल्ली क्यापिटल्सको टिममा रहेपनि सन्दीपले यस सिजनमा आइपिएलका कुनै खेल खेल्न पाएका थिएनन् ।

हुरीक्यान्सले आवद्ध गरेसँगै सन्दीप अब केहि सातापछि अस्ट्रेलिया जाने छन् । नेपालमा सन्दीपका म्यानेजर रमन शिवाकोटीले अस्ट्रेलियामा १४ दिन अनिवार्य क्वारेन्टाइन् बस्नु पर्ने नियम भएकाले सन्दीपले यस सिजनका केहि खेल गुमाउने खरीबोटलाई बताएका छन् । हुरीक्यान्सले पनि सन्दीपले जनवरीदेखि खेल्ने उल्लेख गरेको छ ।

हुरीक्यान्समा अस्ट्रेलियाका टेस्ट कप्तान टिम पाने पुन आवद्ध भएका छन् । पाने हुरीक्यान्सका २०१३ देखि २०१७ सम्म कप्तानी समेत गरेका थिए । त्यस्तै हुरीक्यान्सले विदेशी खेलाडीमा सन्दीपसहित वेस्टइन्डिजका अलराउण्डर किमो पाउल र इङल्याण्डका डविड मलानसँग सम्झौता गरेको छ ।

बीबीएलमा सन्दीप भने अघिल्ला दुई सिजन मेलबर्न स्टार्सबाट खेलेका थिए। मेलबर्न स्टार्सका लागि सन्दीपले पहिलो सिजन ८ खेलमा ११ विकेट लिएका थिए। बिग बासका लागि सम्झौता हुनुअघि अन्य प्रतियोगितामा भएको आबद्धताका कारण उनी प्रतियोगिताका सुरुका केही खेल खेलेर पछि अन्तिम समयमा मात्र फर्किएका थिए। त्यस सिजन स्टार्स फाइनलसम्म पुगेको थियो।

गत सिजन उनले १३ खेलमा १५ विकेट लिएका थिए। उनी स्टार्सका लागि सर्वाधिक विकेट लिने बलरको सूचिमा तेस्रो स्थानमा थिए। त्यतिबेला पनि स्टार्स फाइनलमा पुगेर पराजित भएको थियो। यी दुवै सिजन स्टार्सका लागि उनी पहिलो रोजाईका बलर थिए। सिजनको बिग ब्यास लिग आगामी १० डिसेम्बरबाट सुरु हुँदैछ। लिग ६ फेब्रुअरीमा सकिनेछ।