यी हुन् सन्दिपसँगै होबार्ट हुरिकेन्सबाट यो शिजनमा खेल्ने स्टार खेलाडीहरु, टिम पेन कप्तान ( सुची सहित )


क्रिकेट

काठमाडौं ३ मङ्सिर । नेपाली युवा लेग स्पिनर सन्दीप लामिछानेले अस्ट्रेलियन बिग ब्यास लिग (बिबिएल) क्रिकेटको यस संस्करणमा होबार्ट हुरिकेन्सबाट खेल्ने भएका छन् । यसअघिका दुई सिजन मेलबर्न स्टार्सबाट खेलेका सन्दीपलाई टोलीले सम्झौता नविकरण नगरेपछि नयाँ टोलीको खोजी भइरहेकामा होबार्ट हुरिकेन्सबाट खेल्ने पक्का भएको हो ।

अन्य क्रिकेट खबरहरु

आईपिएल खेल्न नपाएर निराश बनेका सन्दिपले होबार्टसँग अनुबन्ध भएपछि खुसि हुदै भने : ‘ सम्मानित भएको महसुस भयो ‘

ठुलो खुसिको खबर ! सन्दिपले होबार्टबाट बिग ब्यास खेल्ने पक्का, होबार्टले आफैले गर्‍यो खुलासा

‘नेपाल प्रिमियर लिग’ १० वर्षका लागि भारतीय कम्पनीलाई ठेक्का दिने तयारी

सन्दिपसँगै यो शिजनको आईपिएल खेलेका यी स्टार खेलाडीले सन्दिपसँगै एउटै टिमबाट बिबिएल खेल्ने

आईपिएलमा दिल्लीले एक खेल नखेलाएपनि मोटो रकम लिएर बिग ब्यास खेल्दै सन्दिप लामिछाने

लंका प्रिमियर लिग खेल्न भारतलाई बिश्वकप जिताउने यी दुई खेलाडीले लिए सन्यास

होबार्टले बिहीबार औपचारिक रुपमा सन्दीपलाई तेस्रो अन्तर्राष्ट्रिय साइनिङका रुपमा सार्वजनिक गरेको छ । सन्दीपसँग सम्झौता गरेसँगै हुरिकेन्सको टिम पूर्ण भएको छ। हुरिकेन्समा जेम्स फल्कनर, म्याथ्यु बेड, टिम डेभिड, पिटर ह्यान्डकम, टिम पिने, डिआर्ची सर्ट लगायतका खेलाडी छन्। विदेशी खेलाडीको रुपमा इंग्ल्यान्डका डविड मालन, सन्दीप लामिछाने र वेस्ट इन्डिजका किमो पाउल छन्।

अन्य क्रिकेट खबरहरु

दिल्लीले अर्को शिजनको आईपिएलमा पनि सन्दिपलाई खरिद गर्ने संकेत दियो

सन्दिपलाई एक खेल पनि नखेलाउन दिल्लीले अन्ततः भन्यो : ‘धन्यवाद सन्दिप’

किङ स्मिथले दिए भारतिय बलरहरुलाई चेतावनी, भन्छन् : ‘ कमजोर भारतिय बलरहरु देखि कोहि डराउदैनन् ‘

आईपिएलमा फ्लप भएपछि धोनीले सुरु गरे कुखुरा पालन

नेपाललाई बिश्वकपमा पुर्याउने पुबुदुले भने : ‘म पुन: नेपाली क्रिकेट टिमको कोच बन्न चाहन्छु’

होबार्ट हुरिकेन्स टिम : टिम पेन (कप्तान ) सन्दीप लामिछाने, स्कट बोल्याण्ड, टिम डेविड, जैक डोरन, नेथन एलिस, जेम्स फाल्कनर, पीटर हैंड्सकॉम्ब, बेन म्याकडर्मोट, रिले मेरीडिथ, डेभिड मुडी, मिशेल ओवेन, विल पार्कर, डी’आर्ची शर्ट, म्याथ्यू वेड, निक विन्टर, म्याक राइट

सन्दीपले पछिल्ला दुई सिजन मेलवर्न स्टार्सबाट खेलेका थिए। उनले दुई सिजनमा २० खेल खेल्दा २६ विकेट लिएका थिए। उनको बिग ब्यास लिगमा उत्कृष्ट प्रदर्शन ३ विकेट लिएर ११ रन दिनु हो। सिजनको बिग ब्यास लिग आगामी १० डिसेम्बरबाट सुरु हुँदैछ। लिग ६ फेब्रुअरीमा सकिनेछ।