आईपिएल खेलेर ३२ लाख कमाएका सन्दिपले होबार्ट हुरिकेन्सबाट बिग ब्यास खेले बापत कति रकम पाउँछन् त ?


क्रिकेट

एजेन्सी : नेपाली क्रिकेटर सन्दीप लामिछाने लगातार तेस्रो पटक अष्ट्रेलियाको बिग बास लिग (बीबीएल) टी-ट्वान्टी क्रिकेटमा अनुबन्ध भएका छन् । औपचारिक रुपमा आज (बिहीबार) होबर्ट हरिकेन्सले सन्दीपले आफ्नो क्लबबाट बिग बास खेल्ने जानकारी दिएको हो।

‘मैले अस्ट्रेलियामा सँधै समर्थनमा माया पाएको छु। र, बिग ब्यासको उच्चस्तरको प्रतिस्पर्धा सँधै उत्साही हुन्छ। ब्लन्डस्टोन एरेनामा खेल्नको लागि पर्खाइमा छु।’ सन्दीपले भनेका छन्। त्यस्तै हुरिकेन्सका प्रशिक्षक आडम ग्रिफ्तले सन्दीपको उपस्थितिले टिमको बलिङमा राम्रो हुने बताएका छन्।

अन्य क्रिकेट खबरहरु

यी हुन् सन्दिपसँगै होबार्ट हुरिकेन्सबाट यो शिजनमा खेल्ने स्टार खेलाडीहरु, टिम पेन कप्तान ( सुची सहित )

आईपिएल खेल्न नपाएर निराश बनेका सन्दिपले होबार्टसँग अनुबन्ध भएपछि खुसि हुदै भने : ‘ सम्मानित भएको महसुस भयो ‘

ठुलो खुसिको खबर ! सन्दिपले होबार्टबाट बिग ब्यास खेल्ने पक्का, होबार्टले आफैले गर्‍यो खुलासा

‘नेपाल प्रिमियर लिग’ १० वर्षका लागि भारतीय कम्पनीलाई ठेक्का दिने तयारी

सन्दिपसँगै यो शिजनको आईपिएल खेलेका यी स्टार खेलाडीले सन्दिपसँगै एउटै टिमबाट बिबिएल खेल्ने

आईपिएलमा दिल्लीले एक खेल नखेलाएपनि मोटो रकम लिएर बिग ब्यास खेल्दै सन्दिप लामिछाने

‘हामीले देखेका छौं कसरी सन्दीपले उनको स्पीनले कसरी ‘गेम चेन्ज’ गर्छन्। र, उनले पारीको कुनै पनि अवस्थामा बलिङ गर्न सक्छन्। उनी आफूलाई प्रमाणित गरिसकेको ‘विकेट टेकर’ हुन जसले हाम्रो बलिङ ग्रुपमा अर्को आयाम थप्ने छन्।’

नोभेम्बर १० तारिखमा सम्पन्न इन्डियन प्रिमियर लिग क्रिकेटमा दिल्ली क्यापिटल्सलाई मुम्बई इन्डियन्सले पराजित गर्दै आइपिएलको उपाधि जितेको थियो। फाइनलसम्म पुग्दा पनि सन्दीपले भने यो पटकको आइपिएलमा एउटा पनि खेल खेल्न पाएनन्। बिग बासमा भने सन्दीपले खेल्न पाउने सम्भावना धेरै छ।

अन्य क्रिकेट खबरहरु

दिल्लीले अर्को शिजनको आईपिएलमा पनि सन्दिपलाई खरिद गर्ने संकेत दियो

सन्दिपलाई एक खेल पनि नखेलाउन दिल्लीले अन्ततः भन्यो : ‘धन्यवाद सन्दिप’

किङ स्मिथले दिए भारतिय बलरहरुलाई चेतावनी, भन्छन् : ‘ कमजोर भारतिय बलरहरु देखि कोहि डराउदैनन् ‘

आईपिएलमा फ्लप भएपछि धोनीले सुरु गरे कुखुरा पालन

नेपाललाई बिश्वकपमा पुर्याउने पुबुदुले भने : ‘म पुन: नेपाली क्रिकेट टिमको कोच बन्न चाहन्छु’

यसअघि सन्दीपले दुई सिजन मेलबर्न स्टार्सबाट बीबीएल खेलेका थिए । सन्दीपले बीबीएलमा २० खेलमा २६ विकेट लिन सफल भएका छन् । गत संस्करणमा सन्दीपको उत्कृष्ट प्रदर्शनमा मेलबर्न फाइनल पुगेको थियो ।

बिग ब्यासमा सन्दिपको मुल्य कति ?

यसअघि दुबईमा सम्पन्न आईपिएलमा सहभागि सन्दिपले एक खेल खेल्न नपाएपनि सम्झौता रकम ३२ लाख र उपबिजेता बापत दिल्लीले प्राप्त गरेको रकमबाट खेलाडीले समेत केहि रकम पाउने भएकाले सन्दिपले लगभग ४५ लाख पाएको अनुमान गर्न सकिन्छ ।

उता बिगब्यासमा होबार्ट हुरिकेन्ससँग सन्दिपले कति रकममा सम्झौता गरे भन्ने बारे केहि आधिकारिक जानकारी दिएको छैनन् । तर क्रिकेट पण्डितहरुले बिग ब्यासमा सन्दिपले करिब ५० लाख भन्दा धेरै पाउने अनुमान गरेका छन् । यद्यपी यो एक अनुमान मात्र भएकोले यकिन भने गर्न सकिदैन ।