सन्दिपले बिग ब्यासका सुरुवाति चार खेल खेल्न नपाउने, यस्तो छ कारण


क्रिकेट

काठमाडौं । अस्ट्रेलियन बिग बाश लिगमा होबार्ट हुरीक्यान्समा आवद्ध भएका नेपाली लेग स्पिनर सन्दीप लामिछानेले सुरुवाति केहि खेल गुमाउने भएका छन् । आगामी सिजन डिसेम्बर १० देखि शुरु हुने प्रतियोगिता खेल्न सन्दीप अब केहि सातापछि अस्ट्रेलिया जाने छन् ।

नेपालमा सन्दीपका म्यानेजर रमन शिवाकोटीले अस्ट्रेलियामा १४ दिन अनिवार्य क्वारेन्टाइन् बस्नु पर्ने नियम भएकाले सन्दीपले यस सिजनका केहि खेल गुमाउने खरीबोटलाई बताएका छन् । हुरीक्यान्सले पनि सन्दीपले जनवरीदेखि खेल्ने उल्लेख गरेको छ ।

हुरीक्यान्समा अस्ट्रेलियाका टेस्ट कप्तान टिम पाने पुन आवद्ध भएका छन् । पाने हुरीक्यान्सका २०१३ देखि २०१७ सम्म कप्तानी समेत गरेका थिए । त्यस्तै हुरीक्यान्सले विदेशी खेलाडीमा सन्दीपसहित वेस्टइन्डिजका अलराउण्डर किमो पाउल र इङल्याण्डका डविड मलानसँग सम्झौता गरेको छ ।

अन्य क्रिकेट खबरहरु

अब अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेट खेल्न कम्तीमा १५ वर्ष हुनैपर्ने, यस्तो अचम्मको छ कारण

आईपिएल खेलेर ३२ लाख कमाएका सन्दिपले होबार्ट हुरिकेन्सबाट बिग ब्यास खेले बापत कति रकम पाउँछन् त ?

यी हुन् सन्दिपसँगै होबार्ट हुरिकेन्सबाट यो शिजनमा खेल्ने स्टार खेलाडीहरु, टिम पेन कप्तान ( सुची सहित )

आईपिएल खेल्न नपाएर निराश बनेका सन्दिपले होबार्टसँग अनुबन्ध भएपछि खुसि हुदै भने : ‘ सम्मानित भएको महसुस भयो ‘

दिल्लीले अर्को शिजनको आईपिएलमा पनि सन्दिपलाई खरिद गर्ने संकेत दियो

सन्दिपलाई एक खेल पनि नखेलाउन दिल्लीले अन्ततः भन्यो : ‘धन्यवाद सन्दिप’

किङ स्मिथले दिए भारतिय बलरहरुलाई चेतावनी, भन्छन् : ‘ कमजोर भारतिय बलरहरु देखि कोहि डराउदैनन् ‘

आईपिएलमा फ्लप भएपछि धोनीले सुरु गरे कुखुरा पालन

नेपाललाई बिश्वकपमा पुर्याउने पुबुदुले भने : ‘म पुन: नेपाली क्रिकेट टिमको कोच बन्न चाहन्छु’

विदेशी रिप्लेसमेन्ट खेलाडीको रुपमा इङल्याण्डक विल ज्याक र दक्षिण अफ्रिकाका कोलिन इन्ग्राम रहेका छन् । हुरीक्यान्सको टिममा अस्ट्रेलियाका पिटर ह्याण्डकब, टिम पानेजेम्स फाल्कनर, माथ्यु वाडे, डीआर्ची शर्ट जस्ता खेलाडी रहेका छन् ।

बिग बाश लिगमा सन्दीपको प्रदर्शन भने उत्कृष्ट रहेको छ । सन्दीपले दुई सिजनमा मेलवर्नबाट २० खेल खेल्दै २६ विकेट लिएका थिए । उनको उत्कृष्ट बलिङ फिगर ११ रन दिएर ३ विकेट रहेको छ । बिग बाश लिगमा सन्दीपको इकोनोमी रेट ७.२७ रहेको छ । सन्दीपले २०१८ मा ७ खेल खेल्दै ११ विकेट लिएका थिए भने २०१९ मा १३ खेल खेल्दै १५ विकेट लिएका थिए ।

होबार्ट हुरिकेन्स टिम : टिम पेन (कप्तान ) सन्दीप लामिछाने, स्कट बोल्याण्ड, टिम डेविड, जैक डोरन, नेथन एलिस, जेम्स फाल्कनर, पीटर हैंड्सकॉम्ब, बेन म्याकडर्मोट, रिले मेरीडिथ, डेभिड मुडी, मिशेल ओवेन, विल पार्कर, डी’आर्ची शर्ट, म्याथ्यू वेड, निक विन्टर, म्याक राइट