अष्ट्रेलियालाई उसकै धर्तिमा धुल चटाउन यस्तो छ किङ कोहलीको तयारी (भिडियो हेर्नुस्)


क्रिकेट

काठमाडौं । बिराट कोहलीको कप्तानीमा अष्ट्रेलियाबिरुद्ध वनडे, टि-२० र टेस्ट शिरिज खेल्नको लागि यतिबेला भारतिय टिम अष्ट्रेलियामा छ । अस्ट्रेलिया भ्रमणमा निस्कने इण्डियाले २७ नोभेम्बरदेखि १५ जनवरीसम्म ३–३ म्याचको वान डे र ट्वान्टी–२० तथा ४ म्याचको टेष्ट सिरिज खेल्नेछ ।

अष्ट्रेलियालाई उसकै धर्तिमा हराउँन यतिबेला भारतिय टिम कडा अभ्यास गरिरहेको छ । भारतिय कप्तान बिराट कोहलीले समेत कडा अभ्यास गरिरहेका छन् । ट्विटरमा कोहलीले जिममा पसिना बगाएको फोटोहरु पोस्ट गरेका छन् । हेर्नुस भिडियो र फोटो फिचर

भारतीय टी-२० टिम : विराट कोहली (कप्तान), शिखर धवन, मयंक अग्रवाल, केएल राहुल, श्रेयस अय्यर, मनिष, हार्दिक पांड्या, सञ्जु सामसन, रवीन्द्र जडेजा, वाशिंगटन सुन्दर, युजवेन्द्र चहल, जसप्रीत बुमराह, मोहम्मद शामी, नवदीप सैनी, दीपक चहर र वरुण चक्रवर्ती ।

एकदिवसीय टोली : विराट कोहली (कप्तान), शिखर धवन, शुभमन गिल, केएल राहुल, श्रेयस अय्यर, मनिष पाण्डे, हार्दिक पांड्या, मयंक अग्रवाल, रवीन्द्र जडेजा, युजवेन्द्र चहल, कुलदीप यादव, जसप्रीत बुमराह, मोहम्मद शामी, नवदीप सैनी र शार्दुल ठाकुर ।

टेस्ट टीम : विराट कोहली (कप्तान), रोहित शर्मा, मयंक अग्रवाल, पृथ्वी शा, केएल राहुल, चेतेश्वर पुजारा, अजिंक्य रहणे, हनुमा विहारी, शुभमन गिल, ऋद्धिमान शाह, ऋषभ पन्त, जसप्रीत बुमराह, मोहम्मद शामी, उमेश यादव, नवदीप सैनी, कुलदीप यादव, रवीन्द्र जडेजा, आर अश्विन र मोहम्मद सिराज ।