आईपिएलमा सन्दिपसँगै दिल्लीबाट आईपिएल खेल्ने यी खेलाडीले सन्दिपसँगै हुरिकेन्सबाट बिगब्यास खेल्ने


क्रिकेट

काठमाडौं। यस सिजनको इण्डियन प्रिमियर लिगमा दिल्ली क्यापिटल्समा आबद्ध २३ खेलाडीहरुमध्ये ३ जना खेलाडीले एउटा पनि खेल खेल्न पाएनन् । तीमध्ये २ जना विदेशी खेलाडी थिए । नेपाली लेगस्पिनर सन्दिप लामिछाने, वेष्ट इण्डिजबाट खेल्ने गुयनाका अलराउण्डर कीमो पल र भारतीय अलराउण्डर ललित यादवले यो पूरै सिजन बेन्चमै बसेर बिताए ।

अन्य क्रिकेट खबरहरु

क्यानको भारत मोह ! नेपाली टिममा यी भारतीय ‘फिटनेस ट्रेनर’ नियुक्त

अष्ट्रेलियालाई उसकै धर्तिमा धुल चटाउन यस्तो छ किङ कोहलीको तयारी (भिडियो हेर्नुस्)

आईपिएलमा किङ कोहलीले पाउने रकमले पिएसएलको सबै टिम किन्न सकिने, हेर्नुस आईपिएल र पिएसलको तुलना

बिग ब्यास लिगको नियममा ठुलो परिवर्तन, सन्दिप लामिछानेलाई फाईदा नै फाईदा

दिल्लीले अवसर नदिएका दुवै विदेशी खेलाडीलाई अस्ट्रेलियाको बिग बाश लिगमा होबार्ट हरिकेन्सको एउटै टिमबाट खेल्ने भएका छन् । कीमो पल अघिल्लो सिजन पनि हरिकेन्समै थिए । कूल ५ विदेशी खेलाडी आबद्ध गर्न पाइने नियमअनुसार हरिकेन्सले सन्दिप लामिछानेलाई आबद्ध गरेको हो । नेपाली स्टार सन्दिप लामिछाने अन्तिम अर्थात पाँचौं विदेशी खेलाडीको रुपमा होबार्ट प्रवेश गरेका हुन् ।

होबार्टमा कीमो पल र इङल्याण्डका डेविड मलान पहिल्यै थिए । अन्य २ विदेशी खेलाडीमा इङल्याण्डका विल ज्याक्स र दक्षिण अफ्रिकाका कोलिन इन्ग्राम थपिएका छन् । स्मरणीय छ हरिकेन्स त्यही टिम हो जुन टिमविरुद्ध सन्दिपले २ वर्षअगाडि बीबीएल डेब्यू गरेका थिए । त्यो खेलमा सन्दिपले ४ ओभरमा मात्रै २४ रन दिएर ३ विकेट लिएका थिए ।

अन्य क्रिकेट खबरहरु

दिल्लीले अर्को शिजनको आईपिएलमा पनि सन्दिपलाई खरिद गर्ने संकेत दियो

नेपाललाई बिश्वकपमा पुर्याउने पुबुदुले भने : ‘म पुन: नेपाली क्रिकेट टिमको कोच बन्न चाहन्छु’

बिग ब्यास लिगको नियममा ठुलो परिवर्तन, सन्दिप लामिछानेलाई फाईदा नै फाईदा

सन्दिपले बिग ब्यासका सुरुवाति चार खेल खेल्न नपाउने, यस्तो छ कारण

सन्दीपले पछिल्ला दुई सिजन मेलवर्न स्टार्सबाट खेलेका थिए। उनले दुई सिजनमा २० खेल खेल्दा २६ विकेट लिएका थिए। उनको बिग ब्यास लिगमा उत्कृष्ट प्रदर्शन ३ विकेट लिएर ११ रन दिनु हो। सिजनको बिग ब्यास लिग आगामी १० डिसेम्बरबाट सुरु हुँदैछ। लिग ६ फेब्रुअरीमा सकिनेछ।

होबार्ट हुरिकेन्स टिम : टिम पेन (कप्तान ) सन्दीप लामिछाने, स्कट बोल्याण्ड, टिम डेविड, जैक डोरन, नेथन एलिस, जेम्स फाल्कनर, पीटर हैंड्सकॉम्ब, बेन म्याकडर्मोट, रिले मेरीडिथ, डेभिड मुडी, मिशेल ओवेन, विल पार्कर, डी’आर्ची शर्ट, म्याथ्यू वेड, निक विन्टर, म्याक राइट