अष्ट्रेलियामा राजा बस्ने होटलमा बसेका छन् किङ कोहली, हेर्नुस यस्तो छ कोहलीको रुम ( फोटो फिचर )


क्रिकेट

काठमाडौं । भारतीय क्रिकेटर विराट कोहली आगामी क्रिकेट प्रतियोगिताको लागि सिड्नीमा छन्। टीम इंडियाको अष्ट्रेलियाको भ्रमण नोभेम्बर २७ देखि एकदिवसीय श्रृंखलाबाट सुरु हुने क्रममा भारतीय टीम हाल सिड्नी ओलम्पिक पार्कको पुलम्यान होटेलमा क्वारेन्टाइनबाट गुज्रिरहेको छ।

विराट कोहली पुलम्यान होटेलमा शाही सुइटमा बसिरहेका छन् जसका सुविधाहरूले सपना मात्र देख्न सक्छन्। टीम इंडियाका कप्तान विराट कोहली सुइट करिब ८० वर्ग मिटरको छ जुन यति विशाल छ कि कोठाभित्रै जोगिङ पनि गर्न सकिन्छ । विराट कोहलीको सुइटसँग एउटा स्मार्ट टिभी, एक वर्किंग डेस्क, विशेष डिजाइन गरिएको बाथटब र एक मिनीबार छ जुन सामान्यतया तारा होटल सुइटमध्ये केवल ७ स्टारमा पाइन्छ।

यस बाहेक, क्याप्टन विराट कोहलीको सूटमा विशाल विन्डोजहरू छन् जसले उसलाई सिड्नीको उत्कृष्ट स्काइलाइनको भव्य दृश्य दिन्छ। विराटको सूटमा एक वर्किंग डेस्क र छुट्टै लाउन्ज क्षेत्र पनि सामेल छ। सम्पूर्ण भारतीय टीम उही ओलम्पिक पार्कको पुलम्यान होटेलमा बसिरहेको छ।

भारतीय टीम होटेलको बायो बबलमा छ र क्वारेन्टाइन समाप्त भएपछि टोली ओलम्पिक पार्कको पुलम्यान होटेलबाट केवल ५ मिनेट टाढा रहेको स्टेडियममा अभ्यास गर्न थाल्नेछ । टीम इंडियाले सिड्नी हार्बर भ्रमण गर्न पनि मन पराउछ, जुन होटेलबाट केही किलोमिटर टाढा छ र त्यो क्षेत्रमा बस्ने व्यक्तिको लागि २० मिनेट ट्याक्सी यात्रा हो।

न्यु साउथ वेल्स सरकारले अलग कोरेन्टाइन अवधिमा कोहली र को प्रशिक्षकलाई अनुमति दिएको छ र उनीहरूको सत्र ब्ल्याकटाउन अन्तर्राष्ट्रिय खेलकुद पार्कमा सञ्चालन भइरहेको छ, जुन सुरक्षित स्थानमा परिणत भएको छ।

कोहली भ्रमणको पूर्ण अवधिको लागि भारतीय टीमसँग हुनेछैनन् । पहिलो टेस्ट पछि उनी गर्भवती पत्नी अनुष्का शर्मासँग समय बिताउन भारत फर्कनेछन् । भारतीय क्रिकेटरहरूले भ्रमणका क्रममा पहिलो खेमा रेट्रो जर्सी लगाउने छन् किनभने कोहली र उनका खेलाडी बहु रंगीन काँध पट्टिहरूले नेभी निलो जर्सी खेल्ने छन्। त्यो भारतको १९९२ को विश्वकप जर्सी हो र नयाँ किट प्रायोजक एमपीएल रेट्रो भावना ल्याउन सेट भएको छ।