बाबर आजमले बिहे गर्छु भन्दै यी युवतिलाई १० बर्षसम्म यस्तो गरेछन्… ( हेर्नुस भिडियो )


क्रिकेट

काठमाडौँ । पाकिस्तान क्रिकेट टोलीका कप्तान बाबर आजममाथि यौ; ‘न र शा;री रि क शो;ष णको आ;‘रो’प लगोको छ । पाकिस्तानकी एक युवतीले बाबरमाथि यस्तो आ’रो’ प लगाएकी हुन् । पाकिस्तानको समाचार च्यानल ‘२४ न्यूज’ सँग कुराकानी गर्दै ती युवतीले बाबारले आफूलाई वि;वा;ह गर्ने आश्वासन दिएर १० वर्षसम्म यौ;‘नशो’ षण गरेको आ’रो; प लगाइन् । आफू ग;र्भ ;व ती भएपछि कु ट;पी;ट गर्दै ज्या;न मा;र्ने ध; म्कीसमेत दिएको उनको भनाइ छ ।

पाकिस्तानी मिडियाले तीन युवतीको नाम हाजीमा रहेको बताएको छ । ‘बाबर र म एकै विद्यालयमा पढ्थ्यौँ । हामी एउटै टोलका हौँ । उनले मलाई प्र;पोज गरेका थिए जसलाई मैले स्वी;कार गरेँ । उनले त्यतिबेला क्रिकेट खेल्न सुरु गरेका थिएनन्,’ उनले भनिन् ।

‘समय बित्दै गएपछि हामीले विवाहको योजना बनायौँ । हामीले आ–आफ्नो परिवारसँग कुरा गर्यौँ तर उनीहरुले स्वी;कार गरेनन् । त्यही भएर हामी सन् २०११ मा घरबाट भा;ग्यौँ,’ उनी भन्छिन्, ‘बाबरले मलाई सधैँ अ ;दा ;ल तमा गएर वि;वाह गर्ने भन्यो । हामीले गुलबर्ग र पञ्जाब हाउजिङ सोसाइटीमा भाडामा बस्यौँ । तर, उनले वि;वाह गरेनन् ।’

‘सन् २०१४ मा राष्ट्रिय टोलीमा छानौट भएपछि उनको व्य;व;हार ब;दल्न थाल्यो । अर्को वर्ष मैले वि;वा;हको बारेमा सोध्दा त्यसलाई अ;स्वी;का;र गरे,’ ती युवतीको आ रो’;प छ । हामीजाका अनुसार उनी २०१५ पहिलो पटक ग; र्भ; व ती भएकी थिइन् । त्यतिबेला बाबर र उनको साथी मिलेर ग;र्भ प;तन गर्न लगाएका थिए । ग;र्भव ती हुँदा आफूलाई ज्या;न मा ‘र्ने ध’;म्की पनि दिएको उनको भनाइ छ ।