अष्ट्रेलियालाई उसकै धर्तिमा धुल चटाउन यस्तो छ भारतको तयारी ( हेर्नुस फोटो फिचर )


क्रिकेट

काठमाडौं । भारतीय टीमले सिडनी क्रिकेट मैदानमा अष्ट्रेलियाको बिरूद्ध तेस्रो टेस्ट खेलमा खेल बराबरी गर्यो। शुक्रबार सुरु हुने श्रृंखलाको चौथो र अन्तिम टेस्ट खेल अगाडि अब टीम इंडिया ब्रिस्बेनमा मैदानमा अभ्यासमा व्यस्त छ।

भारतीय क्रिकेट कन्ट्रोल बोर्ड (बीसीसीआई) ले टोलीमा गाबा मैदानमा टीम इंडियाको अभ्यास सत्रको तस्वीर साझा गरेको छ। यो यस फोटोको साथ लेखिएको छ- हामीले गाबामा अन्तिम परीक्षणको लागि तयारीहरू सुरु गरेका छौं।

एक तस्वीरमा जसप्रीत बुमराह बलिङ कोच भरत अरुणसँग छलफल गरिरहेको देखिन्छ। स्मरण रहोस दिनुहोस् बुमराह घाइते छन् र चौथो टेस्टमा उसको खेल शंकास्पद छ। यस क्षणमा श्रृंखला १-१ बराबर छ र अब चौथो खेलमा जित्ने कुनै टीमले श्रृंखला लिनेछ। टीम इंडिया अष्ट्रेलियालाई आफ्नै माटोमा हराउन तयार देखिन्छ।

चौथो टेष्टमा भारतको सम्भावित प्लेइङ-११ : रोहित शर्मा, शुभमन गिल, चेतेश्वर पुजारा, अजिंक्य रहाणे (कप्तान), ऋषभ पन्त, ऋद्धिमान साह (विकेटकीपर), वाशिङन सुन्दर, शार्दुल ठाकुर, कुलदीप यादव, नवदीप सैनी र मोहम्मद सिराज ।