को हुन् ५० बर्षिय मुख्यमन्त्रीसँग बिबाह गर्न लागेकी २० बर्षिय मोडल ?


समाचार

काठमाडौँ । प्रदेश १ का मुख्यमन्त्री शेरधन राईले ज्याङ्मु एन शेर्पासँग विहे गर्न लागेका छन् । आफूभन्दा २५ वर्षभन्दा बढी उमेर अन्तर भएकी शेर्पासँग ५० वर्षिय राईले आगामी माघ ११ गते विवाह गर्न लागेका हुन् ।

सन् २०१८ की ‘मिस मंगोल नेपाल’ समेत रहेकी शेर्पा २३ वर्षकी भएकी छिन् । मुख्यमन्त्री राई र शेर्पाको प्रेम विवाह हुन लागेको स्रोतले बतायो । प्रारम्भीक शिक्षा काठमाडौंको अल्पाइन् भ्याली स्कुलबाट पुरा गरेकी उनले हिमालयन इन्टर मोडलबाट उच्च शिक्षा लिएकी हुन्।

राई र शेर्पाबीच काठमाडौंमा नेकपाका सीमित नेताहरू, निकट मित्र र पारिवारिक सदस्यबीच बिहे हुने भएको छ। १३ वर्षको उमेरमा ‘मिस किड क्विन नेपाल’ मा भाग लिएकी उनले त्यसलगत्तै उनले विभिन्न ब्युटी प्याजेन्टमा सहभागी हुँदै मिस मंगोल नेपालको उपाधि जितेकी थिइन्।

मिस ई कलेज, मिस एसएलसी हुँदै ‘मिस मंगोल नेपाल–२०१८’ को उपाधि जितेसँगै चर्चामा आएकी ज्याङ्मुले विभिन्न म्यूजिक भिडिओमा अभिनयसमेत गरेकी छन्। भोजपुरको दक्षिणी क्षेत्रमा पर्ने आमचोक गाउँपालिका-३ मा वुवा जागीरमान राई र आमा राम्रीमाया राईको कोखबाट २०२७ साल फागुन ११ गते शेरधन राईको जन्म भएको थियो।