युजवेंद्र चहलकी श्रीमती धनश्री वर्माको ह’ट डान्स देखेर फ्यानले टोके जिब्रो ( हेर्नुस भिडियो )


क्रिकेट

नयाँ दिल्ली: टीम इंडियाका स्टार युजवेंद्र चहलले भर्खर मंगेतर धनश्री वर्मासँगै जीवनको नयाँ इनिंग सुरु गरेका छन्। विवाह पछि, दुबई आफ्नो हनीमून मनाउन दुबई आए। चहल (युजवेंद्र चहल) र धनश्री वर्माको जोडी सोशल मिडियामा धेरै लोकप्रिय छ। दुबैले आफ्नो सुन्दर क्षणहरू आफ्ना प्रशंसकहरूसँग इन्स्टाग्राम मार्फत साझा गर्छन् र फ्यानहरूले उनीहरूलाई धेरै मन पराउँछन्।

भर्खरै धनश्री वर्माले इन्स्टाग्राममा एक भिडियो साझा गरेको छिन् । यस भिडियोमा उनी हर्दी संधुको सुपरहिट सॉन्ग टाइटलियनमा आफ्नो टीमसँग नाचिरहेकी छिन्। धनश्री वर्माले भिडियोमा खैरो ट्र्याक सूट लगाएको छिन् । भिडियोमा विशेष कुरा यो हो कि उनले चुरा लगाई नाचेको छिन् ।

धनाश्री वर्माको यो भिडियो सोशल मिडियामा लगातार वायरल भइरहेको छ र फ्यानहरू यसलाई मन पराईरहेा छन् । यस समयमा चाजल (युजवेंद्र चहल) धनश्रीसँग छैनन्। चहल हाल हरियाणा टीमसँग सय्यद मुश्ताक अली ट्रॉफीमा खेलिरहेका छन्।

स्करण रहोस यस वर्ष अगस्ट महिनामा, धनश्री वर्मा र चाजल (युजवेंद्र चहल) को फुलमाला भयो। जुन पछि चहल दुबई आईपीएलको लागि प्रस्थान गरे। रोयल चेलेन्जर बेङ्लोर (आरसीबी) का स्पिनरको मंगेतर धनाश्री उनीसँग दुबईमा थिइनन्, तर उनी पनि टुर्नामेन्टको अन्तिम चरणमा दुबई पुगिन् र आरसीबीलाई समर्थन गरिन। आईपीएल २०२० समाप्त भएपछि युजवेंद्र चहल टीम इंडियासँग अष्ट्रेलियाको लागि प्रस्थान गरे। उनीहरू दुबै अस्ट्रेलियाबाट फर्केपछि विवाह गरे।