बधाई ! भारतिय कप्तान किङ कोहलीले बनाए अहिलसम्मकै ठुलो रेकर्ड, रेकर्ड थाह पाउँदा सबै चकित


क्रिकेट

नयाँ दिल्ली: वर्ष २०२१ टीम इण्डियाका कप्तान विराट कोहलीको लागि धेरै विशेष छ। जनवरी ११ मा विराट र अनुष्का शर्मा अभिभावक बनेका छन्। यस सुन्दर जोडीको जीवनमा एक सानो परी आईन् । विराट कोहलीको फ्यान फॉलोइङ उनकी छोरीको जन्म पछि बढेको छ।

विराट कोहलीको इन्स्टाग्राममा अद्भुत

विराट कोहलीले आफ्नो क्रिकेट क्यारियरमा धेरै सफलताहरू हासिल गरेका छन र अब जब पनि क्रिकेटको कुरा आउँछ, उनको नाम लिइन्छ। यस्तो छोटो समयमा विराटले धेरै नाम कमाए र यो दिन प्रतिदिन बढ्दै गइरहेको छ।

विराट कोहलीका इन्स्टाग्राममा ९० मिलियन भन्दा बढी फॉलोअर्स छन्। विराट एकमात्र भारतीय हुन् जसले यो माइलस्टोन हासिल गरेका छन्। यो मात्र होइन, सम्पूर्ण एसियामा कसैले पनि त्यसो गर्न सकेको छैन। एकै साथ, ९० मिलियनभन्दा धेरै बढी फलोवर्स हुने कोहली विश्वको चौथो व्यक्ति बनेका छन्।

विराट-अनुष्काले एक विशेष अपील गरे

विराट कोहली र अनुष्का शर्माले सोशल मीडियामा आफ्ना फ्यानहरूको लागि आफु अभिवावक बनेको खबर साझा गरेका थिए साथै, उनिहरुले आफ्नी छोरीको फोटो नखिच्न अपिल गरेका छन्। वास्तवमा, यस जोडीले छोरीको गोपनीयतालाई ध्यानमा राख्दै यो अपील गरेका हुन् । उनले भनेका छन् कि उनी छोरीलाई मानिसहरूका नजरबाट बचाउन चाहन्छन्।