बिगब्यासमा आज चौथो खेल खेल्दै सन्दिप लामिछाने, कुन टिमबिरुद्ध, कति बजे, कसरी हेर्ने लाईभ ? सम्पुर्ण जानकारी


क्रिकेट

काठमाडौं, ५ माघ : नेपाली स्टार स्पिनर सन्दिप लामिछाने आबद्ध होबार्ट हरिकेन्सले अष्ट्रेलियामा जारी बिग बास लिग (बीबीएल)मा आज सिड्नी थन्डरसँग खेल्दैछन् । सन्दीपले यो सिजन टोलीका लागि चार खेल मात्र खेलेका छन् जसमध्ये पछिल्ला तीन खेलमा हुरिकेन्स पराजित भएको छ।

यो पनि पढ्नुस् : बिदेशी लिगमा चल्न छोड्यो सन्दिपको जादु ! किन खस्कियो सन्दिपको प्रदर्शन ?

कोरोना भाइरसको संक्रमण भएपछि सन्दीपले हुरिकेन्सका सुरुका ६ खेल गुमाएका थिए। ती खेलमा हुरिकेन्सले चार जित र दुई हारको नतिजा निकालेको थियो। होबर्टले अब पहिलो चरणमा चार खेल खेल्न बाँकी छ। यी खेलको नतिजाले उ शीर्ष चार भित्र रहने नरहने निर्क्योल हुने छ।

सन्दीप आजको सिड्नी थन्डर बिरुद्धको खेलमा पनि प्लेइङ-११ मा पर्ने पक्का छ । उनी आइतबार घोषणा गरिएको १५ सदस्यीय टोलीमा पनि अटाएका थिए । होबार्टले जारी सिजनमा १० म्याच खेल्दा ५ मा जित र ५ खेलमा हारेका सामना गरेको छ । होबार्ट तालिकामा १९ अंकका साथ सातौँ स्थामना छ ।

यो पनि पढ्नुस् : बधाई ! भारतिय कप्तान किङ कोहलीले बनाए अहिलसम्मकै ठुलो रेकर्ड, रेकर्ड थाह पाउँदा सबै चकित

त्यस्तै, सिड्नीले १० मध्ये ६ खेलमा जित हासिल गरेको छ । सिड्नी २३ अंकका साथ तालिकको दोस्रो स्थानमा छ । पछिल्ला पाँच म्याचको तुलाना गर्ने हो भने सिड्नीविरुद्ध होबार्ट एक खेलमा मात्र विजयी भएको छ ।

यसरी हेर्नुस लाईभ

सिड्नी थन्डर र होबार्ट हुरिकेन्स बीचको यो खेलको नेपालमा सोनी सिक्स तथा सोनी टेन २ बाट प्रतक्ष्य प्रसारण हुनेछ । साथै सोनी लिभको मोबाईल एपबाट समेत लाईभ हेर्न सकिनेछ । खेल नेपाली समयअनुसार आज दिउँसो २ बजेदेखि सुरु हुनेछ ।

बिग बास लिगको पछिल्लो सिजन सन्दीपले मेलबर्न स्टार्सका लागि खेलेका थिए। त्यतिबेला मेलबर्न स्टार्स फाइनलसम्म पुगेको थियो। सन्दीपले १३ खेलमा १५ विकेट हात पारेका थिए,७.४४ रनको बलिङ इकोनोमीमा। ह्यारिस रौफ(१० खेलमा २० विकेट) र एडम जाम्पा (१२ खेलमा २० विकेट)पछि उनी मेलबर्न स्टार्सका लागि सर्वाधिक विकेट लिने बलरको सूचीमा तेस्रो स्थानमा थिए।

यो पनि पढ्नुस् : युजवेंद्र चहलकी श्रीमती धनश्री वर्माको ह’ट डान्स देखेर फ्यानले टोके जिब्रो ( हेर्नुस भिडियो )

होबार्टको सम्भावित प्लेइङ-११ : बेन म्याकडर्मोट (विकेटकीपर), डार्सी सर्ट, डेविड मलान, पीटर ह्यान्सकम्ब (कप्तान), कोलिन इन्ग्राम, टिम डेविड, स्कट बोल्याण्ड, नाथन एलिस, रिले मेरीडिथ, सन्दीप लामिछाने र विल पार्कर ।