छोरीसँगै नयाँ जिवनको सुरुवात गर्दै लाहुरे र स्मिता, स्मिता भन्छिन् : ‘ राहुललाई अब धोका कहिलै दिन्न’ ( भिडियो हेर्नुस )


समाचार

काठमाडौं : तनहुका राहुल गुरुगं इन्डियन लाहुरे र सानी छोरीलाई छोडेर हिडेकी उनकी श्रीमतीको जिवनमा फेरी अर्को मोड आएको छ । उनी श्रीमानको घरवाट हराएको एक महिना पछि काठमाडौको होटलमा अर्का एक पु’रुषसंग फेला परेकी थिइन् । उनले यसरी आफ्नो खोजी गरेर फेला नपारेको भए आफु यो संसारमै रहन्थीन होला उनले भनिन् ।

राहुलको श्रीमती जनकपुरका नारायण यादवसंग काठमाडौमा भेटिएकी थिइन् । नारायणसंग सामाजिक सञ्जाल मार्फत कुराकानी भएको बताइन। उनले नारायणले आफुलाई निकै सम्मान दिएर बोल्ने भएकाले उसको ब्यवहारवाट प्रभावित भएको बताएकी छन् । नारा यणले कुराकानी हुँदै जाँदा प्रेम बसेको बताइन् । नारायणले आफुलाई अविवाहित हो भनेर भनेका थिए ।

आफ्नो परिवारमा एक जना भाइ वाहेक कोही छैन भनेका थिए । उसको कुरा र ब्यवहारमा आफु लठ्ठ परेको बताइन् । नारायणले बोलाए कै कारण आफु भेट्न काठमाडौ आएको बताइन् । राहुल गुरुङ र स्मिता लामाको स’म्बन्धमा स्मिताको सानो गल्तिले आज यस्तो मोडमा आएको थियो । राहुल र स्मिताको पुनर्मिलन भएको खुशीको खबर कपुरबोट टिभी मार्फत सन्तोषले सार्वजनिक गराएका छन् । थप यो भिडीयो मार्फत हेर्नुहोस ।