नारायणकाजीको बोल्ती बन्द गर्ने सम्झना भुजेलको चौतर्फी तारिफ ( हेर्नुस भिडियो )


समाचार

काठमाडौँ : चर्चित संचारकर्मी रबि लामिछाने ‘सिधा कुरा जनतासँग’ टिभी कार्यक्रम छोडे पछि उक्त कार्यक्रम सम्झना भुजेल संचालन गर्न थालिन् । तेसपछि कार्यक्रमले आर्कै मोडलियो र सम्झना एका एक चर्चामा रहिन ।

अहिले सम्झनाले संचालन गरेको कार्यक्रमले दीनानु दिन चर्चापाही रहेको छ, आज प्रचण्ड-माधव नेतृत्वको नेकपाले आम हड्ताल र नेपाल बन्दको आह्वान गरेको थियो सामाजिक संजालमा निकै बिरोध पनि भयो यसै बीच नारायणकाजी बिच आम हड्तालले आम सर्बसाधारणले पाएको सास्तीको बिषयमा चर्काचर्की.!

आइपिएल अक्सनका लागि सन्दीपसँगै ८ नेपाली खेलाडीको नाम दर्ता

इन्डियन प्रिमियर लिग क्रिकेट (आईपीएल) टी—ट्वान्टी क्रिकेटको अक्सनका लागि नेपालका ८ खेलाडीले नाम दर्ता गराएका छन् । नेपाल क्रिकेट संघ (क्यान) मार्फत ८ नेपाली खेलाडीले अक्सनका लागि नाम दर्ता गराएका हुन् । अक्सनका लागि क्यानले पठाएको खेलाडीको सूचीमा सन्दीप लामिछाने, सोमपाल कामी, करण केसी र शरद भेषवाकर रहेका छन् ।

यस्तै दिपेन्द्र सिंह ऐरी, विनोद भण्डारी, कुशल मल्ल र अविनास बोहोरा अक्सनमा रहेको क्यानले जनाएको छ । सन्दीपले यस अघिका तीन सिजन आईपीएल खेलिसकेका छन् । दिल्ली क्यापिटल्सले सन्दीपलाई हालै रिलिज गरेको थियो । अन्य खेलाडीले आईपीएल खेलेका छैनन् ।

आगामी सिजनको आईपीएलका लागि कुल १ हजार ९७ जना खेलाडीले अक्सनका लागि नाम दर्ता गरेका छन् । आईपीएलको नयाँ सिजनका लागि भारतका ८ सय १४ र बाहिरका २ सय ८३ खेलाडी अक्सनमा परेका छन् । आईपीएलको अक्सन चेन्नेईमा फेब्रुअरी १८ मा आयोजना गर्ने बीसीसीआईको तयारी छ ।