खुसिको खबर ! बिश्व रेकर्ड बनाउने नेपाली स्टार ब्याट्समेन कुशल भुर्तेलको आईसिसी बरियतामा शानदार इन्ट्री


क्रिकेट

काठमाडौं । अन्तर्राष्ट्रिय टी-२० करिअरमा मात्र ३ वटा म्याच खेलेका नेपाली ब्याट्सम्यान कुशल भुर्तेल आईसीसीको वरियतामा परेका छन् । गत शनिबार टी-२ ० मा आईसीसीले आज प्रकाशित गरेको १०० सर्वोत्कृष्ट टी-२० ब्याट्सम्यानको सूचीमा कुशलको इन्ट्री भएको हो । वरियतासूचीमा कुशल ९३ औं स्थानमा छन् ।

काठमाडौंमा जारी त्रिकोणात्मक टी-२० सिरिजमा लगातार तीन अर्धशतक प्रहार गरेसँगै कुशल आइसिसीको वरीयतामा परेका हुन्। उनीबाहेक ब्याट्सम्यानको वरीयतामा नेपाली टिमका अलराउन्डर पारस खड्का ८२औं स्थानमा छन्।

कुशलले हाल जारी रहेको त्रिकोणात्मक टी-२० सिरिजमा लगातार ३ अर्धशतक प्रहार गरेका थिए । पारस खड्का १० स्थान तल झरेर ८३ मा पुग्दा सन्दीप लामिछाने बलिङतर्फ ७ स्थान सुधार गरेर ७७ मा उक्लेका छन् । टी-२ ० को शीर्ष स्थानमा इंग्ल्यान्डका डेविड मलान छन्।