मैदानमा ढलेका एरिक्सनले अस्पतालबाटै भने- ‘म अहिले ठीक छु, चाडै मैदानमा फर्कन्छु’


खेलकुद

काठमाडौं । युरो कप २०२० अन्तर्गत शनिवार राति भएको डेनमार्क र फिनल्याण्डबिचको खेलमा मै’दा’न’मा ढ’ले’का डेनमार्कका क्रिस्टियन एरिक्सनले सामाजीक सञ्जालमा आफू ठिक भएको जानकारी दिएका छन् । एरिक्सनले आफ्नो सामाजिक संजाल इन्स्टाग्राममा पोस्ट गर्दै आफू ठिक रहेको बताएका हुन् ।

इन्स्टाग्राममा एरिक्सनले भनेका छन् – ‘हेलो एभ्रिवान। विश्वभरबाट तपाईहरुको पठाउनुभएको माया र स्वास्थ्य लाभको कामना गर्नुहुने सबैलाई धन्यवाद । म अहिले ठिक छु ।’ खेलको ४२ औं मिनेटमा डेनमार्कले ‘थ्रो इन’ पायो । सोही ‘थ्रो-इन’ रिसिभ गर्न लागैकै बेला एरिक्सन अ’चा’न’क मैदा;नमा ढ;लेका थिए ।

उनको स्वास्थ्य तत्कालै निकै ख;रा;ब हुँदै गए पछि तुरुन्तै ;स्वास्थ्य टोली बोलाइएको थियो र करिब १३ मिनेटसम्म उनको उ;प;चार मैदानमा नै गरिएको थियो । उनलाई मे;डि;कल टोलीले एरिक्सनलाई मैदानमै ‘सीपीआर’ (कार्डियो पल्मोनरी रिससिटेसन) लगातार प्रदान गरिरहेको थियो।