आमिर अख्तरमाथि खनिए पारस खड्का ! भन्छन् : ‘झुटो आरोप लगाउदै आमिर अख्तरले मेरो बदनाम गर्न खोजे’


क्रिकेट

राष्ट्रिय क्रिकेट टिमको दशकौंको कडा मेहनत र अथक प्रयासले नेपाली क्रिकेट आज यो अवस्थामा आइपुगेको छ । यो यात्रा उतारचढावपूर्ण रहेको सबैमा सर्वविदितै छ। राष्ट्रलाई प्रतिनिधित्व गर्ने क्रममा मेरो प्रदर्शनमाथि प्रश्न उठे होलान्, जुन स्वभाविक हो। मैले सरल र सहज रूपमा ती प्रश्नलाई ह्रदयबाट आत्मसाथ गरेको छु।

तर, आजसम्म मेरो नियत र इमानदारीतामाथि कसैले प्रश्न गरेको थिएन। नेपाली क्रिकेटबाट वर्षौदेखि लाभ लिइरहेका एक व्यक्तिले कपोलकल्पित र नि योजित ढं गबाट ‘ग लत भएको हुन सक्ने’ भन्दै मेरो, राष्ट्रिय टिमका कप्तान ज्ञानेन्द्र मल्ल र क्यानका बोर्ड सदस्य छुम्बी लामाको नियत र इमा नदा रीतामा प्रश्न गरी प्रकाशित गरेको समाचारले मलाई अत्यन्तै दु: खी बनाएको छ। यो समाचारको म खण्डन गर्दछु र कुनै प्रमाणविना लगाएको यो ग लत आ रो प केवल बद ना म गराउने प्रयत्न मात्र हो ।

यसलाई यही अर्थमा बुझिदिनु हुन सम्पूर्ण क्रिकेट प्रेमी नेपालीमा आग्रह गर्दछु । यस्ता क पो लक ल्पित र भ्रा मक आ रो पबाट म कति पनि विचलित हुने छैन । आगामी दिनमा अझ नेपाली क्रिकेटको विकास र विस्तारको लागि जस्तो सुकै मूल्य चुकाउन पनि तयार छु। धन्यवाद ।

पारस खड्काले फेसबकमा लेखेको स्टाटस

यस्तो छ राष्ट्रिय क्रिकेट टोलीका कप्तान ज्ञानेन्द्र मल्ल, पूर्व कप्तान पारस खड्का र नेपाल क्रिकेट संघ (क्यान) का सदस्य छुम्बी लामाले संयुक्त जारी गरको बिज्ञप्ति

आदरणीय पत्रकार साथीहरु,

हिजो बुधबार एक अनलाइन न्युज पोर्टलमा प्रकाशित ‘बलियो नेपालबारे क्यानलाई इपिएलका अख्तरको प्रश्न शीर्षकमा रहेको समाचारप्रति हाम्रो गम्भीर ध्यानाकर्षण भएको छ । बलियो नेपाल एक गैरनाफामूलक संस्थाले सामाजिक सञ्जाल ‘क्लब हाउसमा आयोजना गरेको क्रिकेट छलफल कार्यक्रममा सहभागी भएको विषयलाई आधार बनाएर हामी खेलाडी र नेपाल क्रिकेट संघका बोर्ड सदस्यमाथि सोधिएको प्रश्न नि न्दनी य छ ।

नेपालको लागि दुई दशक लामो समयदेखि क्रिकेट खेल्दै र टोलीको कप्तानी गर्दै आएका खेलाडीको च रित्र मा थि नै प्रश्न सोधिनु आफैंमा नि च कार्य रहेको हाम्रो बुझाइ छ । प्रकाशित सो समाचारले खेलाडीहरु शक्ति गौचन, पारस खड्का, ज्ञानेन्द्र मल्ल र रुबिना क्षेत्रीको च रि त्रमा दा ग लगाउने काम गरेको छ ।

तथ्यहिन कुरालाई लिएर व्यक्तिगत मा नहा नी गर्ने र खेलाडीको इ ज्जत प्रतिष्ठामा नै आँच पुयाउने कार्यप्रति हामी खे द प्रकट गर्दछौं। साथै, नेपाल क्रिकेट संघ जस्तो स्वतन्त्र संस्थालाई कोही एक व्यक्तिले सीमित समयको अल्टिमेटम दिनु कहाँसम्म को जा यज कदम हो भन्ने हाम्रो प्रश्न समेत रहेको छ । साथै खेलाडी र बोर्ड सदस्यमाथि मा नहा नी र च रि त्र ह त्या गर्ने उद्देश्यका साथ चालिएको यो कदमको ख ण्डन गर्दै सो समा चार भ्रामक रहेको जानकारी गराउँदछौं ।