सुशान्त सिंहकी प्रेमिका बिग बोसमा आउने, पारिश्रमिक अहिलेसम्मकै सबैभन्दा धेरै


मनोरन्जन

काठमाडौं । सर्वाधिक वि वा दा स्पद शो ‘बिग बोस १५’लाई लिएर सामाजिक सञ्जालमा ज बरजस्त क्रेज बनिरहेको छ । यो शो यसपटक अभिनेत्री रिया चक्रवर्तीका कारण पनि चर्चामा छ । अभिनेता सलमान खानले सञ्चालन गर्ने शोका लागि निर्माताले सर्वाधिक महंगो रकमको प्रस्ताव गरेका छन् ।

इन्स्टाग्राम हेण्डल ‘बिग बोस १५’का अनुसार रियालाई निर्माताले प्रति हप्ता ३५ लाख रुपैंयाँ पारिश्रमिकको प्रस्ताव गरेका छन् । शोमा कुनै पनि सेलिब्रेटीलाई प्रस्ताव गरिएको यो रकम अहिलेसम्मकै ठूलो मानिएको छ । यदि रिया सलमानको यो शोमा दुई सातासम्म बसिन् भने उनले सजिलै ७० लाख रुपैंयाँ कमाउनेछिन् । हालसम्म यो कुराको औपचारिक सम्झौता भइसकेको छैन । रिया यो प्रस्तावसँग सकारात्मक रहेकाले उनले चाँडै सम्झौता गर्ने अनुमान लगाइएको छ ।

रिया सन् २०२० मा अभिनेता सुशान्त सिंह राजपुतको नि ध न का कारण चर्चामा रहिन् । त्यहीकारण रिया अहिले ‘ट्रेण्डिङ नाम’का रुपमा परिचित छिन् । रिया यो शोमा सहभागी भइन् भने त्यसको फाइदा निर्मातालाई हुने विश्वास गरिएको छ ।

रियालाई पनि आफूप्रति आम मानिसको न का रा त्म क भा वलाई परिवर्तन गर्ने यो अवसर हुने निर्माण पक्षको दाबी छ । यद्यपि रियालाई यो शोमा सहभागिता जनाउनका लागि त्यती सहज भने छैन । किनकी रियासँग जोडिएका कैयौं का नू नी प्रा व धा न अझै अड्किएका छन् ।

‘बिग बोस’को नवौं संस्करणमा अभिनेत्री रिमी सेनले २ दशमलब २५ करोड रुपैंयाँ पारिश्रमिक बुझेकी थिइन् । गत वर्षको सिजनमा सिद्धार्थ शुक्लालाई दुई साताका लागि झण्डै ४० लाख रुपैंयाँ दिइएको थियो । अभिनेत्री रश्मी देसाई हरेक साता २१ लाख रुपैंयाँ पारिश्रमिक पाएर सर्वाधिक पारिश्रमिक बुझ्ने प्रतियोगी बनेकी थिइन् ।