बिस्तारै मुकुण्डो खुल्नेछ भन्दै गायिका समीक्षा अधिकारीको यस्तो कडा चेतावनी ( भिडियो हेर्नुस )


मनोरन्जन

पछिलो समय गायिका समिक्षा अधिकारी निकै चर्चा र बिवादमा छिन् । छोटो समयमा नै धेरै सफल गित गाएपछि उनको चर्चा बढेको हो । तर समिक्षा जति सफल छिन् त्यति नै बिवादमा पनि आउने गरेकी छिन् । केहि समय अगाडी नायक पल शाहसँग जोडिएर समिक्षाको ठुलो विवाद अगाडि आएको थियो । चलचित्र क्षेत्रमा पहिले देखि नै गाईगुई चलेपनि कार्यक्रम रजतपट मार्फत प्रकाश सुबेदीले पल र समिक्षाको बिषय पहिलो पटक मिडियामा यो कुरा बाहिर ल्याएका थिए।

त्यसताका समिक्षाले स्वर दिएका थुप्रै गीतमा पल शाहले अभिनय गरेका थिए । समिक्षा पनि पलसँग नजिक भएर टिकटक बनाउन उत्साहित हुने गर्थिन्। सामाजिक काममा समेत पललाई समिक्षाले साथ दिएकी थिईन् । केही महिना अगाडि पल र समिक्षाले अभिनय गरेको ‘सुर्ती माड्दै’ बोलको गीत पनि सार्वजनिक भएको थियो । खेम सेन्चुरी मिलेर गाएको यो गीतको भिडिओमा समीक्षाले पलको जोडीका रूपमा अभिनयसमेत गरेकी छन् । उता रजतपट मार्फत सम्बन्धको बारेमा कुरा उठेपछि फ्यान तथा मिडियाले लगातार पल र समिक्षालाई प्रश्न गरेका थिए । तर दुबैले यो खबर झुटो भएको बताए । समिक्षाले सधै पल शाहको आफू ठूलो फ्यान भएको बताईन ।


तर त्यति नै बेला नेपाल प्रेस नामक एउटा अनलाईनलले पल र समिक्षाको बारेमा शनसनी पुर्ण खबर लेखेको थियो । पल र समिक्षा बिच निकटता बढेको र समीक्षाले पललाई यदि सम्बन्ध तोडेको खण्डमा आफूसँग रहेका फोटो/भिडिओहरू बाहिर ल्याइदिने र पुलिस केससमेत गर्ने चेतावनी दिएको नेपाल प्रेसले बताएको थियो । त्यति मात्र हैन दुई वर्षपछि समीक्षा बालिग भएसँगै विवाह गर्न पलले लिखित सहमति नै गरेको पनि खबरमा उल्लेख थियो । यद्यपी पल र समिक्षाले भने ठाडै यो कुरा अविस्कार गरेका थिए ।

दुबैले आफ्नो प्रेम सम्बन्धबारे प्रश्न आउन थालेपछि मिडियाबाट भाग्ने समेत गरेका थिए । त्यतिकैमा यो काण्ड बिस्तारै सेलाउँदै गईरहेका बेला सोमबार समिक्षाले फेसबुकमा दुईवटा सनसनीपुर्ण स्टाटस लेखेकी छिन् । यो स्टाटस समिक्षाले पलको लागि लेखेको उनका फ्यानहरुले अनुमान गरेका छन् ।

समिक्षाले पहिलो स्टाटसमा भनेकी छिन् ‘यदि कसैले नारिलाइ कमजोर सोचेर उस्को बिस्वास र भावना माथि खेल्यो भने उस्ले नारिको शक्ति को सामना गर्न सक्दैन त्यसैले नारिलाइ कम्जोर नसोच्दा पनि हुन्छl नारि दुर्गा को रुपमा माया ममता दिन सक्छिन् भने परेको खण्डमा महाकाली जस्तो रूप लिएर सर्बनास पनि गर्न सक्छिन् । त्यस्तै दोस्रो स्टाटसमा भने उनले निकै कलात्मक रुपमा पल शाहको नाम समेत उल्लेख गरेकी छिन् । एउटा मुकुण्डोको फोटो राख्दै समिक्षाले भनेकी छिन्, ‘सायद तिमिलाई नसम्झेको पल हुदैनन् रियल लाग्ने सबै अनुहार रियल हुदैनन्।। (विस्तारै खुल्छ मुकुन्डो) ! यो स्टाटस लेखेको केहि बेरमा इडिट गर्दै अगाडी एक शेर भनेर थपेकी छिन् ।

समिक्षाले यो दोस्रो स्टाटस पल शाहलाई भनेको भनेर फ्यानहरुले अनुमान गरेका छन् । उनको दोस्रो स्टाटसमा आएको अधिकाश कमेन्टमा पल शाहको नाम उल्लेख छ । त्यस्तै कतिपयले कलिलो उमेरमा प्रेम गर्नुको नतिजा भन्दै समिक्षालाई ब्यङ्ग्य समेत गरेका छन् । समिक्षाले कसको मुखुण्डो उत्तिने कुरा गरेकी हुन् त्यो त उनैलाई थाह होला र फ्यान तथा मिडियालाई भने फेरि एक पटक राम्रै हेड लाईन दिएकी छिन् ।